Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő csoportjának 16. fordulója.

Gergelyiugornya, 150 néző, v.: Piskóczi.

Gergelyiugornya: Vass- Baráth, Zán, Mándi, (Lakatos), Peregrin, (Ducsi), Tári Cs., (Balla), Tári P., (Deskó), Mokri, Balázs, Horváth, Csonka. (Czirják). Edző: Czirják József.

Nyírmada: Pál- Horváth, Balogh, Szikszai, (Váradi), Kézi, (Deák), Jónás, Barkasz, Ponczók, Baráth, Farkas, Jóni. Edző: Cseh Jenő.

Gól: Mándi, Horváth, illetve Balogh. Ifi: 2-2.

Czirják József: - Ahelyett, hogy az első félidőben eldöntöttük, volna a meccset a végét nehézzé tettük magunknak. Ettől sokkal több odafigyelés szükséges ha eredményesek akarunk lenni.

Cseh Jenő: - Rettenetesen sok nehézség ellenére, egy kis szerencsével karöltve egy jó csapat otthonában tisztességesen helytálltunk.

Ajak-Ramocsaháza 3-2 (3-0)

Ajak, 80 néző, v.: Lipták.

Ajak: Leskovics- Rácz, Iski, Lakatos, (Balogh), Horváth, Biró, Sütő, Folytán, Torma, (Torma), Czvik, Markos. Edző: Barati István.

Ramocsaháza: Dankó- Nistor R., Fodor, Zsiros, Stummer, Bacskai, Farkas, Sipos, Hajdu, (Bagoly), Nistor E., Ladányi. Edző: Bacskai Attila.

Gól: Lakatos, Biró, Sütő, illetve Farkas.2. Ifi: 3-3.

Barati István: - Az első félidőben jól játszottunk, a vezetésünk mellett több gólhelyzetet is elpuskáztunk. A másodikban visszaesett a játékunk, egy nagy hibával felhoztuk az ellenfelet így a vége szoros lett. Úgy érzem megérdemelten nyertünk.

Bacskai Attila: - A második félidő hozzáállása tetszett, megérdemelten nyert a hazai csapat. Véleményem szerint rászolgáltunk egy pontra. Viszont ha mi ennyi helyzetet hagyunk ki, nem hagyjuk majd el győztesen a pályát.

LadányiTc-Dombrád 1-4 (0-2)

Mezőladány, néző, v.: Kovács.

LadányiTc: Pécsi- Árva, Osztolykán, Pólyán, Révész, Demeter A., Galambos, Kun, (Pólyán), Demeter L., (Bálint), Cser, Berecz. Edző: Sütő János.

Dombrád: Szabolcsi- Molnár, (Horváth), Birke, (Czap), Hornyák, (Molnár), Pap, Borbély, Fabu, Balla, Kósa, (Verner), Köblös, Tamás. Edző: Tóth János. Gól: Pólyán, illetve Molnár, Pap.2, Horváth. Ifi: 0-9.

Sütő János: - Az első tizenöt percben kaptunk két elkerülhető gólt, utána próbáltuk felvenni a versenyt a vendég csapattal. A második félidő elején megvoltak a helyzeteink, de nem tudtuk gólra váltani. Ők egy kontrából gólt szereztek, így eldöntötték a mérkőzést. Jövő hétre össze kell szedni magunkat és jobb játékot mutatni.

Tóth János: - Idény eleji forma. A második félidei játékunk katasztrófa volt. Molni vedd le a mezt....

Őr-Szabolcsveresmart 6-1 (3-0)

Őr, 100 néző, v.: Debreceni.

Őr: Oláh- Szabó, Kézi, Tisza, Erdei, Szabó, (Bencze), Deme, Tóth, Kósa, Szuromi, (Szabó), Kendl. Edző: Kálmándi Bertalan.

Szabolcsveresmart: Hosszú- Sajtos, Dócs, Szemán, Szoboszlai, Nagy R., Nagy Á., Balogh, (Szidor), Szabó, (Meggyesi), Rostás, Pálinkás. (György). Edző: Tara Sándor.

Gól: Szabó V., Kézi, Szabó L. (11-esből), Szuromi, Deme, Kézi, illetve Ifi:3-5.

Kálmándi Bertalan: - Sajnálatos, hogy a tavaszi szezon első meccsét megemlékezéssel kellett kezdeni. Szeretett édesapám több hónapos betegség után szerdán eltávozott közülünk. Így egy sportbaráttal kevesebben lettünk. Szeretném megköszönni mindenki a részvétnyilvánítását. A meccsről pedig annyit, hogy nem jól játszott a csapatom de ezért is három pontot adnak. A fiúk a győzelmet a gyászoló családnak ajánlja fel. Amit nagyon köszönünk.

Tara Sándor: - Gyenge játékkal, és sok egyén hibával játszottunk. Az ifinek gratulálok.

Pátroha-Záhony-Tiszaszentmárton 2-2 (0-1)

Pátroha, 100 néző, v.: Lucsik.

Pátroha: Szabó- Mozga, Fedor, Balogh I., (Molnár), Balogh S., Kovács Sz, Kovács D., (Kóka), Molnár, (Mocsár), Csépke, (Mikó), Varga. Edző: Vitalij Minyin.

Záhony-Tiszaszentmárton: Mucsicska- Györke, Zán, Iván, Lupcsa, Sárkány, Setét, Angyal, Pálosi, (Tóth), Balogh, Gombkötő. (Huzdik). Edző: Sárkány Gábor.

Gól: Csépke.2, illetve Setét, Gombkötő. Ifi: 3-1.

Vitalij Minyin: - Gratulálok a csapatnak. A nulla kettőről felálltunk, ha jobban koncentrálunk akár meg is nyerhettük volna a mérkőzést.

Sárkány Gábor: - Sajnos nem sikerült megtartani kettő gólos előnyünket. Jövő hétre feltétlenül rendezni kell fejben a történteket. A mérkőzés egészét tekintve igazságos döntetlen született.

Demecser-Kék 1-0 (0-0)

Demecser, 150 néző, v.: Híres.

Demecser: Fintor- Zsoldos, Erőss, Csire, Csillik, Kocsis, Gombkötő, (Horváth), Balogh, Herceg, Jónás, Kiss. Edző: Berecz Csaba.

Kék: Himmer- Lakatos, Szurcsik, Csombók, Bodó, Koós, Rácz, (Kántor), Csombók, (Tóbiás), Csorba, (Kántor), Dócs, Szabó. Edző: Fabók István.

Gól: Csillik. Kiállítva: Tóbiás (mérkőzés végén). Ifi: 8-3.

Berecz Csaba: - A szomszédvári rangadóhoz méltó küzdelem jellemezte a mérkőzést. Tudtuk, hogy mindkét csapatnak fontos ez a meccs. A jó rajt mindennél többet ér. Reménykedünk a hasonló folytatásban. Eltiltottaink hiányában is behúztuk a három pontot amiért a csapatot dicséret illeti.

Fabók István: - Amit vártam azt kaptam, de amit kaptam nem ezt vártam.

Nyírkarász-Fényeslitke 6-0 (5-0)

Nyírkarász, 100 néző, v.: Tassy.

Nyírkarász: Molnár- Horváth, (Nagy), Ujj K., Liptai, Bombera, (Lovas), Bandor, (Papp), Rákóczi, (Jávor), Tóth G., Tóth T., Csuka, Ujj Gy. (Jácint). Edző: Tóth Tibor.

Fényeslitke: Márta- Nagy M., Toma, Takács, (Arnóczki), Miskoczi G., Gyüre, Kovács, Iván, Balogh, (Dankkó), Miskoczi Á., Nagy Z. (Stefán). Edző: Nagy Zoltán. Gól: Bombera.3, Tóth G., Csuka.2 (1-et 11-esből). Ifi: 2-3.

Tóth Tibor: - Jó játékvezetés mellett, megérdemelt győzelmet arattunk egy parádés első félidő után. A második félidei teljesítménnyel már nem vagyok elégedett. További sok sikert a vendégeknek.

Nagy Zoltán: - Egy kitűnő játékvezetés mellett egy jól játszó hazai csapat az első félidőben eldöntötte a meccs sorsát. Folytatásban számunkra ettől több kell.