SZON - Sport - Megye I.

2018.08.25. 19:34

A gyulajiak Lilikének ajánlották a győzelmet

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Három vendégsiker született a szombaton Tiszántúli Takarék megyei I. osztályban. Csak a Nyírgyulaj tudta otthon tartani mindhárom pontot.

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Három vendégsiker született a szombaton Tiszántúli Takarék megyei I. osztályban. Csak a Nyírgyulaj tudta otthon tartani mindhárom pontot. A vendég gyarmatiak az első félidőben rükvercben játszottak, de szünet után megfordultak és behúzták a meccset. A gyulajiak győzelmüket a pici Lilikének ajánlották,Haburcsák Bertalan triplával járult a sikerhez. Szintén háromszor vette be a tiszavasváriak kapuját Törtei Tamás, a tarpaiak pedig vitézkedtek, féltucattal rukkoltak ki.

Mátészalka–Fehérgyarmat 0-2 (0-0)

Mátészalka, 100 néző,v.: Homonai

Mátészalka: Somogyi - Szántó (Huszti), Hevele, Barnucz, Lyáh (Tóth P.), Farkas Z. (Csák), Gábor, Petrohai M., Magyari (Szabó D.), Ozsváth, Makszim. Edző: Marius Botan.

Fehérgyarmat: Szűcs - Gál R., Popovics (Antal), Orosz F., Veress (Mihalovics), Petrohai G. (Farkas S.), Petrohai G., Isetenes, Imre Zs. (Imre M.), Szatke, Nagy Z., Dascal (Mócsán). Edző: Siti Ferenc.

Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, szünet után a hazaik szerint egy könnyen megadott tizenegyessel vezetést szereztek a vendégek, négy perc múlva hatalmas egyéni hiba után növelték előnyüket. A szalkaiak hiába futottak a eredmény után még egy tizenegyest is hibáztak. Gól: Istenes (11-esből), Nagy I.

Marius Botan: - Összpontosítás és az akarat hiányzott a játékosaimból, nem tudták pótolni a hiányzó három alapembert.

Siti Ferenc: - Az első félidőt látva az volt az érzésem, hogy rükvercben vagyunk, szünetben ezt szóvá is tettem. A második félidőben elkezdtünk játszani az ellenfél kapujára. Semmi semmi különös nem történt, nyertünk, megyünk tovább a saját útunkon.

Vásárosnamény–Baktalórántháza 1-3 (1-1)

Vásárosnamény, 300 néző, v.: Sipos L.

Vásárosnamény: Kardos - Fejes, Nagy D., Tóth T. (Bancsi), Nagy M., Filep, Géci(Illés P.), Szabó R., Lakatos I., Puskás Á., Ács. Edző: Dudás Zoltán.

Baktalórántháza: Körösi - Kántor (Sitku), Csordás, Kozma J., Toldi (Balogh Zs.), Lakatos I., Fábri (Pénzes), Lakatos L., Balogh P., Rakóczi, Nagy T. (Molnár) Edző: Gebri Pál.

Gól: Nagy M., illetve Toldi, Nagy T., Lakatos I. Ifi: 4-6.

Dudás Zoltán: -

Gebri Pál: - A második félidei játékunk alapján úgy érzem megérdemelten nyertünk

Nyírgyulaj–Tiszakanyár 5-1 (3-0)

Nyírgyulaj, 150 néző, v.: Hegedűs Cs.

Nyírgyulaj: Oláh - Czerula (Buka), Angyalos, Tóth B., Orosz D., Fekete G. (Oxi), Mezei (Turbucz), Török I. (Szabó Á.), Haburcsák B., Lovas, Erdei (Kántor). Edző: Lukács Tibor.

Tiszakanyár: Takács - Varga D., Matisz, Jánvári, Tóth N. (Nagy Á.,), Illés A., Rézinger, Bodnár, Soós (Dobrai), Horváth N. (Vicicko), Csáki. Edző: Csáki Róbert.

A hazaiak magabiztosan győzték le a szimpatikus kanyáriakat. Gól: Gól: Haburcsák B. 3, Erdei, Török I., illetve Jánvári. Ifi: 1-4.

Lukács Tibor: - Végre kihasználtuk a helyzeteink töredékét, így megérdemelten nyertünk, győzelmünket Czerula Zsolt napokban született kislányának Lilikének ajánlja a csapat.

Csáki Róbert: -

Tiszavasvári–Tarpa 1-6 (0-4)

Tiszavasvári, 300 néző,v.: Füleki

Tiszavasvári: Susánszky - Szolyka T., Bodnár A., Demkó B., Huszti (Lakatos Gy.), Bakos, Lajos, Gyurján (Holozsnyák), Szolyka G. (Száraz), Bolega (Vadász), Bolgár. - Edző: Nagy István.

Tarpa: Kanócz - Ricsei, Madzin, Törtei, Nádimov (Losonczi), Illés (szidor), Kacsó (Károly), Stefán, Lakatos B. (Rácz), Diácsenkó (Ködöböcz), Balogh Gy. Edző: Márton István.

Nagyon hamar eldőlt a mérkőzés, a kiállítás döntőnek bizonyult megérdemelten nyert a Tarpa. Gól: Szolyka G. illetve Törtei 3 (egyet 11-esből), Diácsenkó 2, Nádimov. Kiállítás: Demkó B. (20.)

Nagy István: - Egy félidőnyi előnyt adtunk az ellenfélnek, aki a hibáinkat könyörtelenül kihasználták, a kiállítás pedig megpecsételte a sorsunkat, de dolgozunk tovább. Sok sikert Tóth Lászlónak, aki tizenhat évesen debütált a felnőttek között

Márton István: - Az első félidőben ragyogóan játszottunk, az eredmény a hazaiakra nézve volt hízelgő. A második félidőbe kicsit belekényelmesedtünk de ennek ellenére ezt a játékrészt is meg tudtuk nyerni.