2010.10.10. 18:20

Mi lett volna, ha jól is játszik a Csaholy?

<p>A labdarúgó megyei másodosztály Carmo-csoport 9. fordulójának mérkőzéseit játszották a hét végén.</p>

Kölcse –Tunyogmatolcs 1–2 (0–2)

Kölcse, 60 néző, v.: Moldován M.

Kölcse: Nagy Antal. – Tóth A. (Kósa K.), Szárazta F. (Molnár A.), Sira T., Nagy Attila, Varga Z., Róka Z., Jura, Magula, Szűcs R., Bartha T. Edző: Simon Csaba. Tunyogmatolcs: Szabó A. – Mikes F., Szarka Sz., Mercz J. (Baráth M.), Erdődi Gy., Kiss Gy., Baráth G., Tisza S., Balogh P., Jónás N., Franku A. Edző: Kiss Ernő. Gól: Bartha T., illetve Franku A., Baráth G. (11-esből). Ifi: 2–3

Simon Csaba:– Az ellenfél kapott tizenegyest, mi nem, ráadásul az első félidőben gólt ajándékoztunk a vendégeknek. Gratulálok a Tunyogmatolcsnak a győzelemhez!

Kiss Ernő: Ellenfelünk szerint nem jogos győzelmünk, szerintünk igen. Jó játékkal sikerült a három pontot elhozni Kölcséről. Ezután jól fog esni csülökpörkölt.

Vámosoroszi – Beregdaróc 1–2 (0–0)

Vámosoroszi, 80 néző, v.: Biricz L.

Vámosoroszi: Medve S. – Csernyu A., Kádár L., Kiss Cs. (Botos V.), Szaniszló Z., Bakó Z., Torma I., Bakk T., Bezzeg I., Siket L., Varga B. (Szabó Zs.). Edző: Orosz András. Beregdaróc: Ficze T. – Bakó Z., Marczi S., Hályas B., Varga T., Simon Cs., Veress I. R., Csekő J. (Veress II. R.), Bán J. (Szász K.), Sütő J. (Kovács L.), Veress O. (Simon K.). Edző: Baracsi Endre. Gól:Kádár L., illetve Bán J., Simon Cs. Ifi: 0–4.

Orosz András:– Nincs láb, nincs akarat, nincs szív – nincs csapat! Gyengébb képességű csapat ellen meddőnek bizonyult a hetven százalékos labdabirtoklás: a kapura veszélytelen játék egyenlő alsóházi helyezés a tabellán.

Baracsi Endre:– Védekező taktikával léptünk pályára, melynek eredménye az idegenbeli bravúr. A csapat ezt a győzelmet a vörösiszap katasztrófa áldozatainak emlékére ajánlja fel!

Szatmárcseke – Nyírmeggyes 1–1 (0–1)

Szatmárcseke, 70 néző, v.: Tömöri L.

Szatmárcseke: Mándi P. – Nagy Zs. Jávor S., Czibere Z., Mursa Sz., Mursa F., Kovács R., Bakó G., Bihari Z. (Bozsányi F.), Mándi Z., Bőnyei Zs. Edző: Kelemen József. Nyírmeggyes: Krizsanovszki A. – Éles R., Septa A., Nagy Zs., Kiss A., Batizi–Pócsi Norbert, Cselószki T. (Székely Zs.), Éles B., Hornyák Zs. (Kovács L.), Ács A. (Pető Á.), Tóth F. Edző: Tóth László. Gól: Bihari Z., illetve Tóth F. Ifi: 0–1. Kiállítva: Mándi Z., (74. perc).

Kelemen József:– Korrekt játékvezetés mellet Mándi Pál kapusunk remeklésével szereztünk pontot. Továbbá minden elismerésem a tizenegy játékosunknak, akik eljöttek a mérkőzésre.

Tóth László:– Irigylem az ellenfél edzőjét csapatának helyzetkihasználása miatt. Ha a miénk is olyan lett volna nyolc–tíz góllal nyerünk.

Nábrád – Gelénes 7–5 (3–2)

Nábrád, 100 néző, v.: Frindik J. Nábrád: Végh A. – Debreceni S., Pásztor Z., Varga Z., Sárai G., Porubszki Z., Pásztor L., Mercz L., Varga I., Bihari D. (Veszprémi F.), Tejfel J. (Kovács B.). Edző: Szarka Zoltán. Gelénes: Csordás A. – Baráti L. (Barta J.), Varga G., Mikó Gy., Lakatos I. (Kósa S.), Hidvégi M., Barta A., Szegedi A., Molnár Gy., Kokas A., Csordás T. Edző: Varga Tamás. Gól: Pásztor L. 2, Pásztor Z. 2, Tejfel J., 2, Varga I., illetve Barta A. 2, Szegedi A. 2 (egyet 11-esből), Mikó Gy. Ifi: 2–0

Szarka Zoltán:– Az ifjúsági és felnőttcsapat nevében megköszönném Katona Miklós és Lakatos Miklós úrnak, hogy lehetővé tették, ezidáig működőképes labdarúgó-egyesület legyen Nábrádon.

Varga Tamás:– Egy nyerhető meccset vesztettünk el.

Nagydobos–Csenger 2–5 (0–4)

Nagydobos, 70 néző, v.: Kocsis Zs. Nagydobos: Kedves Gy. – Szender A., Bíró G. (Varga J.), Almási J., Varga J., Jónás J., Balogh Á. (Daruka), Bartha M., Csonka G. (Papp Sz.), Benkő J., Csorba F. Edző: Sánta Árpád. Csenger: Varga V. – Zámbó A., Pankotai I., Jakab R. (Varga Gy.), Tóth Z. (Juhász F.), Csontos Zs., Volkán R. (Nyerges D.), Lakatos S., Halász N., Katona P., Lakatos I. Játékos-edző: Volkán Roland. Gól: Bartha M., Benkő J. (11-esből), illetve Csontos Zs. 2, Katona P. 2. Kiállítva: Zámbó A. (78. perc). Ifi: elmaradt.

Sánta Árpád: – Ha jól számoltam, legalább nyolcszor álltunk szembe a kapussal, ebből csak két gólt rúgtunk,. Ez a probléma...

Volkán Roland: – Megérdemelt győzelem, helyenként jó játékkal.

Porcsalma–Mérk-Vállaj 4–1 (2–1)

Porcsalma, 80 néző, v.: Vascsák. Porcsalma: Kosztyú – Horváth A., Horváth L., Ötvös J., Mona, Tóth F., Lakatos G. (Kovács J.), Lakatos S., Németh M. (Pasku), Czibere N., Feka J. (Horváth Z.). Edző: Csaholyi Gyula. Mérk-Vállaj: Havasi – Bodó R., Reszler P., Böszörményi, Jóbi M., Gere L., Szimuly, Szabó I., Antal Z. (Jávori), Rissai I. (Danka), Filep A. Edző: Pásztor István. Gól: Czibere N. 2, Feka J., Mona, illetve Horváth A. (öngól). Kiállítva: Szimuly (28. perc), Gere L. (70. perc), Reszler P. (80. perc). Ifi: 1–5.

Csaholyi Gyula: – A gólhelyzetek alapján kétszámjegyű győzelmet arathattunk volna. A fiúk egy jó edzőmeccset játszottak.

Pásztor István: – Nem nyilatkozom többet a játékvezetésről! Küzdöttünk, helyzeteink voltak, ők berúgták, mi nem.

Tiszakóród–Tyukod 7–1 (3–0)

Tiszakóród, 60 néző, v.: Híres. Tiszakóród: Juhász S. – Móricz, Sira T., Kiss L., Séra P. (Balogh L.), Somogyi Cs., Somogyi T. (Borbély G.), Nagy J., Császár T., Horváth G. (Majoros), Borbély A. (Hopka). Edző: ifj. Juhász Ernő. Tyukod: Bulyáki Gy. – Gyene B., Ináncsi L., Fekete P., Bócsi Gy., Nagy Z., Polyák Cs., Kereszi B., Orosz A., Szabó R., Fekete S. Edző: Nagy Ferenc. Gól: Nagy J. 2, Császár T. 2, Somogyi Cs. 2, Borbély A., illetve Fekete S. Ifi: 18–0.

Ifj. Juhász Ernő: – Gratulálok mindkét csapatunknak a gólzáporos hét végéhez.

Nagy Ferenc: – Gratulálok a hazai csapatnak.

Nyírcsaholy–Tisztaberek 6–1 (3–1)

Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Szűcs N. Nyírcsaholy: Gergely R. – Jéri Zs., Jurkó L. (Magyari), Batizi G., Széles Zs., Petrohai M., Szabó V. (Szabó M.), Botos S., Bálint M. (Kiss E.), Jónás P., Nyíri Gy. Játékos-edző: Kiss Ervin. Tisztaberek: Deák K. – Nyisztor T. (Juhos Z.), Szabó L., Lukács R. (Licz B.) Sturovics G. (Bodó G.), Bodó R., Mester A. (Seres), Lukács N. (Rudnák N.), Fehér T., Lázár R., Lázár B. Edző: Oroszi István. Gól: Szabó M. 2, Botos S. 2, Petrohai M. 2, illetve Lázár B. Ifi: 5–0.

Kiss Ervin: – Az idény leggyengébb játékával nyertünk, a mérkőzés pozitívuma, az ifikapusunk, Gergely Richárd bemutatkozása volt.

Oroszi István: – Ekkora különbség nincs a két csapat között, de jól eltalált lövésekkel és a helyzetek kihasználásában ellenfelünk jobb volt.