2011.06.11. 19:49

Gólgazdag döntetlen Szekeresen

<p>Labdarúgás - A labdarúgó Szi-Zo Sport-dr. Zilahi megyei I. osztály 32. fodulójának szombati nyitányán gólgazdag döntetlen született Nagyszekeresen.</p>

Nagyszekeres–Gyulaháza 3–3 (1–0)

Nagyszekeres, 50 néző, v.: Bendik G. Nagyszekeres: Mudri A. – Homoki J., Rebegean, Pljutyinszkij, Chiodreanu, Kiss I., Bornemisza, Bartha K. (Somogyi L.), Szabó P. (Országh L.), Homoki G. (Della S.), Szilágyi L. Edző: Della Sándor. Gyulaháza: Csobolya – Molnár G., Gáti Sz., Kapin, Tóth G., Takács B., Gáti S. (Petró), Deák Z., Bombera (Dudás L.), Deák B., Éles I. (Haga S.). Edző: Bardi Attila. A hazai csapat uralta a játékot, majd összehozta a szokásos 11-est, majd a folytatásban elkövetett a sok hiba következményeként nem tudta megnyerni a mérkőzést.  Gól: Szilágyi L. 2, Bornemisza, illetve Éles I 2. (egyet 11-esből), Petró. Ifi: 8–1.

Della Sándor: – Húsz percig tudunk koncentrálni, utána pedig fejben elfáradunk. Sajnos, kettő-nullás vezetés után az ellenfélnek ajándékoztunk egy pontot.

Bardi Attila: – Kétgólos hátrányban kiegyeztünk volna ezzel az eredménnyel, utólag viszont azt kell mondjam, nagyon bosszantó az utolsó percben gólt kapni.