2012.09.20. 10:51

Reflektorfényben a piros-kék csapatok

Minczér Tibor győzelmet vár a Vasas elleni, szombat esti mérkőzésen.

Minczér Tibor győzelmet vár a Vasas elleni, szombat esti mérkőzésen.Szombaton este ismét villanyfényes hazai meccset játszik a Szpari, mégpedig a Vasas ellen. Utoljára 2010 májusában  került ilyen reflektorfénybe a nyíregyházi alakulat, Az élvonalban a bajnokság utolsó hazai meccsén 3–3 lett az eredmény a Haladás ellen, a nyíregyháziaknál Bouguerra triplázott. A jelenlegi keretből hárman akkor a nyíregyháziaknál, mégpedig  Milan Davidov, Minczér Tibor, és csereként Pákolicz Dávid.  Érdekesség, hogy akkor még a Haliban játszott Simon Attila, aki az első félidő utolsó percében nagy gólt lőtt jelenlegi csapatának.

Hamarosan közöljük, hogyan vélekedik a villanyfényes derbikről Minczér Tibor, illetve a hazaiak csapatkapitánya mit  vár a szombat esti derbitől..