2013.04.09. 11:39

Tihor Csaba előkelő helyezése

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Tihor Csaba, a Nyírségi Futók Egyesületének tagja abszolútban az előkelő negyedik, saját korcsoportjában (31-40 évesek) a második helyen végzett – ( óra 58 perces idővel – a Kisvéren rendezett 100 km-es országos bajnokságon.

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Tihor Csaba, a Nyírségi Futók Egyesületének tagja abszolútban az előkelő negyedik, saját korcsoportjában (31-40 évesek) a második helyen végzett – ( óra 58 perces idővel – a Kisvéren rendezett 100 km-es országos bajnokságon. A viharos szél rendkívüli módon megnehezítette a versenyzők dolgát, így Szabó László tanítványának sem volt egyszerű tejesíteni a távot.