“Ki kell tisztítani a fejeket és tavasszal sokkal jobbat alkotni”

© Illusztráció: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A megyei II. osztály szombati mérkőzéseinek eredményei.

Pannónia Zrt. csoport

Tiszalök-Kálmánháza 0-1 (0-0)

Tiszalök, 100 néző, v.: Luzsinszki.

Tiszalök: Szombati – Balogh S., Balogh A., Kovács, Kiss T., Szanics, Majoros, (Magyar), Kiss R., Aszalós M., Puncsák, Fábián K.(Fábián A.). Edző: Nagy Gábor.

Kálmánháza: Tóth – Dálnoki, Szalka, Kotricz, Doboveczki, Franczel, Erdei, (Tóth M.), Szilágyi, Jakab, (Takács), Szojka, Kléninger. (Francszel R.). Edző: Kotricz Zoltán. Gól: Kiállítás: Aszalós T. (a kispadról, 80. perc). Ifi: 6-2.

Nagy Gábor: -Már az első félidőben még kellett volna nyernünk a meccset, ehelyett kapunk egy olyan szerencsétlen gólt, hogy el sem hiszem. Megelőzi les, kéz, nem számít semmi – hadd menjen tovább… Attól függetlenül, hogy mindent kihagytunk, de ez akkor is felháborít. Ez a mérkőzés nekünk állt végig, de ilyen sport. Jól fog jönni most a pihenő mindenkinek, ki kell tisztítani a fejeket és tavasszal sokkal jobbat alkotni.

Kotricz Zoltán: – Mindkét csapat becsületesen küzdött, ahogy ezt a mérkőzés is megkívánta. Úgy érzem, hogy adódtak gólszerzési lehetőségek de egy góllal megérdemelten nyertünk egy nagyot küzdő ellenféllel szemben. Végre igazi csapatként azonos célért küzdve futballoztunk, aminek meg is lett az eredménye. Sok sikert kívánunk a Tiszalöknek, Kléninger Lászlónak pedig mielőbbi gyógyulást!

Kemecse-Nyíribrony 3-1 (0-1)

Kemecse, 200 néző, v.: Mónus.

Kemecse: Sánta – Bárány, Szathmári S., (Szatmári D.), Kovács, (Brondics), Szaffián, Petics, Karkusz, Deme, Mogyorósi, (Balázsi), Sándor, Kovács, Hokk. Edző: Resán Attila.

Nyíribrony: Nagy – Pásztor, (Hornyai), Szabó, Kovács, Kriston, (Sándor), Marincsák, Imre, Kantár, Galamb, Juhász, Lakatos. Edző: Marincsák Viktor. Gól: Szathmári, Petics, Sándor, illetve Galamb. Ifi: 4-3.

Resán Attila: – Az első félidőben nem sikerült áttörni a gólvonalat, viszont a saját extra félidőnkben hármat is tudtunk nekik rúgni. Hasonló tavaszt kívánunk az ellenélnek is mert nagyban hozzásegítettek, hogy a Rakamaztól el tudjunk lépni.

Marincsák Viktor: – Az eredmény ellenére sem érheti szó a csapatomat. Egy csodálatos őszi szezon van mögöttünk, melyhez köszönjük szépen mindenki támogatását. Isten éltesse kapusunkat Nagy Attilát!

Kelet-Magyarország csoport

Szatmárcseke-Nyírmeggyes 1-0 (0-0)

Szatmárcseke, 75 néző, v.: Tordai.

Szatmárcseke: Nagy – Kóczé, Banga, Bandics, Hadadi, (Botos V.), Horváth, Algács, Bakó, Mándi, Varga, (Póti), Somogyi.(Botos). Edző: Hadadi Ferenc.

Nyírmeggyes: Hajzer – Szántó, Kovács, (Dobai), Nagy, Éles, Nógrádi, Hornyák, Takács, (Dobos), Szondi, (Batizi, Török) Gózner, Nemes. (Drabik). Edző: Körmös Miklós. Gól: Horváth G. Kiállítás: Ifi: 1-1.

Hadadi Ferenc: – Úgy érzem nekünk mindig a listavezetőkkel és a veretlenekkel kell játszani. Egy ilyen mérkőzés után jól fog esni a vacsora. Köszönjük a támogatóinknak az egész éves támogatást! Körmös Mikinek üzeni, Bandics László, hogy a Frontint vegye be!

Körmös Miklós: – Örülök, hogy vége van. További sok sikert a Szatmárcsekének!

Vámosoroszi-Csengersima 5-1 (3-1)

Vámosoroszi, 80 néző, v.: Takács.

Vámosoroszi: Bodnár – Tisza, Bakó, Somogyi R., (Kiss B.), Szabó, Riskó, Rigó, Kiss D., Kopor, Somogyi T., Csatári. (Molnár). Edző: Mikes Ferenc.

Csengersima: Bélteki – Domokos, Nyíri, Drumar, (Varga), Horváth, (Belbe), Halász, Kerekes, (Korponai), Rosu, (Algács), Balogh, Asztalos, Tóth. (Ötvös). Edző: Volkán Roland. Gól: Szabó 3, Kopor, Somogyi, illetve Asztalos. Ifi: 4-2.

Mikes Ferenc: – A látszat ellenére, nem volt sima meccs. Egy jó csapatot sikerült legyőznünk, amihez gratulálok a fiúknak. Külön gratulálnék az ifinek és a nagy csapatnak az őszi helyezéséhez. Megköszönném a Polgármester Úr segítségét! Mindenkinek jó pihenést, és Boldog Új Évet kívánunk!

Volkán Roland: – Sikerült az idei szezon egyik legjobb játékával a legrosszabb eredményt elérni. Segítőinknek és nézőinknek szeretnék köszönetet mondani, mindenkinek jó pihenést kívánok a téli időszakra.

Milota-Tisztaberek 4-0 (1-0)

Milota, 50 néző, v.: Szőnyi.

Milota: Tóth – Fejes M., Fejes P., Burjász, Lukács, Delényi, (Bunna), Fóris, Mikulyuk, (Tóth K.) Rétfalvi, (Lakatos), Palotás, Rebryk. Edző: Elek László.

Tisztaberek: Makai – Berki, Molnár, Nagy, Kiss, Kálló, Kocsán, Rudnák, (Mester), Garda E., Garda P., (Lukács), Szilágyi. Edző: Oroszi István. Gól: Palotás 2, Rebryk, Tóth K. Ifi: 0-3.

Elek László: – Gratulálok a csapatnak a mai szép győzelemhez és magabiztos játékhoz. Köszönjük mindenkinek a segítséget, aki hozzájárult a csapat működéséhez az őszi szezonban!

Oroszi István: – A mai mérkőzésen ismét rosszabbik arcunkat mutattuk, ellenfelünk megérdemelt győzelmet aratott. Gratulálok az ifi csapat őszi elsőségéhez. Köszönjük szurkolóink buzdítását, a falu vezetőinek a támogatás. Jó pihenést a kívánok a sportbarátoknak!

Jánkmajtis-Beregdaróc 2-3 (2-2)

Jánkmajtis, 70 néző, v.: Oláh.

Jánkmajtis: Kinál – Chioreanu, Kiss, Balogh, Puskás, Costea P., Bartha, Szabó, (Czeglédi), Della, (Balogh Zs.), Costea G., Tóth. Edző: Szabó István.

Beregdaróc: Ficze – Deák Z., Szalai, Pecherskyi, (Légrádi), D.Pethe, Deák B., (Lukovics), Slyvka, Varga, Rózsa, (Kiss), Danku, Ács. (Margitics). Edző: Baracsi Endre. Gól: Balogh 2, illetve Deák B.2, Ács. Ifi: 5-0.

Szabó István: – Nagyon kellemes ellenfél ellen játszottuk az utolsó mérkőzést. Jövőre megpróbálunk fiatalítani. Remélem majd nagyobb százalékban használjuk ki a ziccereket. Jövőre újra találkozunk!

Baracsi Endre: – Tudatosan engedtük át a területet az ellenfélnek, ebből eleinte volt is egy kis zűr de a kapusunk a helyén volt. Azt beszéltük meg, ha megszerezzük a labdát minél hamarabb juttassuk az ellenfél kapuja elé. Hálistennek ezekből a lehetőségekből háromszor be is találtunk. Az őszi szezonnak most vége emiatt kicsit bánkódom mert már összeálltunk egy jól működő rendszerré. Másrészt picit örülök, mert olyan magas átlagéletkorú a csapatunk, hogy nagy részének így mikulás közeledtével valószínűleg be kell öltözni. Viccet félre téve jó pihenést kívánok mindenkinek!

Nyírcsaholy-Kölcse 3-8 (0-4)

Nyírcsaholy, 80 néző, v.: Piskóczi.

Nyírcsaholy: Gergely I. – Lehoczky, Szabó, Balogh József, Botos, Balogh János, (Magyari), Petrohai L., Szimuly, Petrohai Gy., Gergely M., (Tóth), Balogh Zs. (Csaholyi). Edző: Szimuly Gábor.

Kölcse: Lutnanski – Sötő, Pál, (Ritli), Máté Á., (Barkaszi), Máté G., Igaz, (Sukály), Baksa, Sztáraszta, Srjuba, Gyurkó, Halász. (Vári). Edző: Máté Imre. Gól: Tóth, Botos, Szimuly, illetve Pál 4, Vitalij 2, Sukály, Máté G. Kiállítva: Lehoczky (12.perc) Ifi: 3-0.

Szimuly Gábor: – Ma nagyon udvarias házigazdának bizonyúltunk hisz hat gólpasszal sikerült egy szép szezonzárót rendeznünk a kölcsei csapatnak. A második félidei teljestményünkért azért a csapatot dícséret illeti. Jó pihenést mindenkinek a szünetre.

Máté Imre: – Első félidőben szépen kijátszottuk a helyzeteket megvoolt az eredmény a második félidőebn kicsit bent maradtunk az öltözőben. Ismételten beindult a henger és lőttünk még négyet. Megvagyok elégdve a fiúk teljesítményével és ugynazt várom el tőlük a jövő évi szezonban is.

Nyírerdő csoport

Berencs-Szabolcsveresmart 0-4 (0-1)

Rétközberencs, 100 néző, v.: Kocsis.

Berencs: Ignéczi – Beri, Baráth, Kovács Cs., Jaczina, (Sipos), Kovács G., Borzák, (Fogas), Gyüre, Tóth, (Baráth R.), Károlyi, Szabó. Edző: Tóth Ottó.

Szabolcsveresmart: Hosszú – Szemán, (Vincze), Jónás Krisztián, Dócs, Nagy Á., (Szoboszlai), Jónás Kálmán, Szabó, (Nagy F.), Rostás, György Máté, (Szidor), Meggyesi, György Miklós. Edző: Kertész Milán. Gól: Szemán, György Máté, Szabó, Rostás. Ifi: 1-2.

Tóth Ottó: – Kitűnő játékvezetés mellett, megérdemelt vendégsiker született.

Kertész Milán: – Gratulálok a fiúknak, és az ificsapatnak is a győzelmekhez. Köszönöm az egész éves munkát, és a vezetőink támogatását.