A Fehérgyarmat elszenvedte idei tizedik vereségét

Haraszti Dzsenifer (33) hétszer volt eredményes.
Haraszti Dzsenifer (33) hétszer volt eredményes. - © Fotó: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Hétvégén NB II.-es csapataink is befejezték az idei küzdelmeket.

Hölgyeknél megyei derbivel ért véget az év, a Kölcsey vendégeként diadalmaskodó Vitka SE a dobogó harmadik fokán telel. Férfiaknál a Fehérgyarmat elszenvedte idei tizedik vereségét, Kazincbarcikán kapott ki a Nyírbátor, Kisvárdán pedig a hazaiak nyertek a Tiszavasvári ellen.

Kölcsey DSE-Vitka SE 22-27 (11-14)

Nyíregyháza, 150 néző, v.: Gulybán, Juhász.

Kölcsey DSE: Csikós – Papp 4, Hrabina 9/3, Kelemen 2, Silye 3, Katona K. 2, Gyuró 2. Csere: Varga F., Torkos H. (kapusok), Hruska, Juhász, Varga D. Edző: Hadobás István.

Vitka SE: Darányi – Kanda 1, Bartha 5, Rózsa 1/1, Major 5, Papp 8/5, Haraszti 7. Csere: Szabó, Miklovicz (kapusok), Nagy, Gyebnár, Szilágyi, Szemán. Edző: Dévényi János.

Kiállítások: 4, illetve 6 perc. Hétméteresek: 3/3, illetve 6/6. A lendületesen játszó vendégek jól használták ki a hazaiak hibáit és elvitték a két pontot.

Hadobás István: – Sok nehézséggel küzdöttünk az idényben, ez meglátszott a játékunkon is. Tavaszra felépülnek sérültjeink, tudunk javítani.

Dévényi János: – A csapat tovább folytatta Hajdúböszörményben megkezdett munkát, Kiváló védőmunka mellé, fegyelmezett támadójáték párosult.

További eredmények: Lóci DSE-Heves 30-33 (14-16), Szepa KSE-Füzesabony 19-51 (13-24).

Férfi, 11. forduló

Fehérgyarmat-Hajdúböszörmény 30-34 (17-16)

Fehérgyarmat, 215 néző, v.: Dohány, Nagy.

Fehérgyarmat: Both – Kelemen, Gaál 4, Szabó 6, Krisztián 4, Pál 7/1, Baros 4. Csere: Harangi, Bihari (kapusok), Csobay 4, Farkas 1, Siket, Czeglédi 3/1, Tóth. Edző: Török Péter.

Kiállítások: 10, illetve 4 perc. Hétméteresek: 2/2, illetve 2/2. Gólgazdag összecsapáson a vendégeknek sikerült megfordítaniuk a mérkőzést.

Török Péter: – Csapatom az egészségemmel játszik!

Kisvárda-Tiszavasvári 28-25 (13-12)

Kisvárda, 300 néző, v.: Major, Szűcs.

Kisvárda: Tóth – Nagy, Csendes 8, Molnár 2, Illés 3, Mészáros, Dévényi. Csere: Simon, Lipécz (kapusok), Kovács, Botka 1, Radojevics 2, Petykó 1, Mendes 3, Ruzsinszki 1, Tuska 7. Edző: Türk Ferenc.

Tiszavasvári: Bódor – Csébi, Benyusz 3, Nagy Á. 7,/3, Kathi 2,Feid 2, Kovács II 3.. Csere:. Edző: Boczák, Volosinóczki (kapusok), Deli 5, Balázs 2, Gazdag 1, Bodnár, Nácsa, Orosz. Hadas Sándor.

Kiállítások: 4, illetve 4 perc. Hétméteresek: 1/0, illetve 3/3. Nagyon küzdelmes mérkőzésen, mind a két csapat nagyon akart nyerni, ami végül a hazaiaknak sikerült.

Türk Ferenc: – Nagyon rosszul kezdtünk, de a jó védekezésünk és a helyenként lendületes támadójátékunknak köszönhetően, értékes két pontot tartottunk itthon.

Hadas Sándor: – No comment…

Kazincbarcika-Nyírbátor 25-22 (13-12)

Kazincbarcika, 300 néző, v.: Aczél, Paulovics.

Nyírbátor: Sneider – Siket 2, Kovács 1, Kun 2, Albecz 3, Pisák 3, Szedlacsek 3. Csere: Hostisóczki (kapus), Bod 6/5, Pálfi 2, Láng. Edző: Csapos János.

Kiállítások: 6, illetve 6 perc. Hétméteresek: 8/4, illetve 7/5. A tavalyi bajnok ellen a második félidő közepén két góllal vezető vendégek a végjátékban nem bírtak a két sípmesterrel.

Csapos János: – Végig mérkőzésben voltunk, h a végén jobban koncentrálunk ponttal, pontokkal térhettünk volna haza.