boon-sportoldal

2008.05.10. 21:11

Két meccsen kilenc találat a Közép csoportban

<p>Szombaton két mérkőzést játszottak a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjában. A nézők kilenc gólt láthattak.</p>

Sajóbábony–Tiszalúc 3-0 (1-0)
Sajóbábony, 150 néző, v.: Kálmán.
Sajóbábony: Valkányi–Horváth F., Szántó, Müller, Hronyecz, Horváth S., Balogh, Horváth T., Auer, Mizser (Gál), Varga. Edző: Tóth István. Tiszalúc: Faragó–Kölei, Turai (Bacsai B.), Tassy, Soltész, Vadász, Árvai (Bacsai J.), Bacsó, Végső, Mosnrusi (Tokaji), Ruszó. Edző: Majdanics Péter. G.: Mizser (2), Varga. Jók: Mizser (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Macsó, Végső. Ifi: 3-4.
Tóth István: – Rangadóhoz méltó játékvezetés mellett tettünk egy újabb sikert a célunk eléréséhez.
Majdanics Péter: – Védekezésben továbbra is csőd. Gratulálok az ifik győzelméhez.

Tiszakeszi–Vatta 3-3 (1-2)
Tiszakeszi, 100 néző, v.: Radványi.
Tiszakeszi: Bordás–Bartók (Bögre), Simon T., Szalai, Deák (Zombor), Rezsabek L. (Kiss L.), Glonczi, Szabó, Perge T., Sepsi, Molnár. Edző: Kápolnai László. Vatta: Szabó–Csorba, Gyöngy T., Baba, Bartók B., Ákos I. (Kovács), Juhos T., Tímár (Juhos I.), Ficsór (K. Tóth P.), Kun, Vass. Edző: Kovalik Mihály. G.: Sepsi, Molnár (2), ill. Kun (2), Tímár. Kiállítva: Zombor (83.). Jók: Sepsi, Szalai, Molnár (a mezőny legjobbja), ill. Kun, Bartók, Juhos T. Ifi: 6-0.
Kápolnai László: – Izgalmas, változatos mérkőzés, reális eredmény. Sok sikert a vendégeknek.
Kovalik Mihály: – Szokásos forgatókönyv, amit 80 perc alatt felépítettünk, azt 10 perc alatt elrontottuk.