Debrecen hírei

2014.07.25. 21:06

Nyíregyháza Spartacus vs. DVSC-TEVA - Edzői nyilatkozatok

Nyíregyháza - A Nyíregyháza Spartacus vs. Debreceni VSC-TEVA (1-1) NB I-es mérkőzés után a két vezetőedző, Csábi József és Kondás Elemér értékelték a látottakat.

Csábi József (Nyíregyháza Spartacus): - Álmosan kezdtünk, de a második félidőben már jobban játszottunk és azt gondolom csodálatos estét szereztünk csodálatos közönségünknek.

Kondás Elmér (Debreceni VSC-TEVA): - Az első félidőben el kellett volna dönteni a meccset, rengeteg helyzetünk volt. Meg kell becsülni az egy pontot is, ez egy ilyen meccs volt.

A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 1. fordulójában a Debreceni VSC-TEVA gárdája a Nyíregyháza Spartacus FC vendégeként lépett pályára pénteken 19 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.