Friss hírek

2011.03.10. 23:06

Egy döntetlen, egy hazai, két vendéggyőzelem a labdarúgó Euroligában

<p>A nyolc mérkőzésből négyet rendeztek kora este az Euroligában.</p>

A kupasorozat honlapján elérhető információk szerint az első félidőkben mindössze három gól született: a Braga Alan tizenegyes góljával szerzett vezetést a Liverpool ellen; a Leverkusen - Villareal találkozón pedig a német csapatban játszó Kadlec 33. percben elért találatára Rossi már a 42. percben válaszolt.

Gólok a második játékrészben is főként Leverkusenben estek: a 69. percben beállt Nilmar a 70. percben a Villarealt juttatta vezetéshez, de Gonzalo Castro szinte azonnal válaszolt; Nilmar azonban a 90+4. percben ismételt - 2:3 lett a végeredmény.

Moszkvában Fredy Guarín talált a CSSZKA hálójába, az idegenben lőtt gól komoly előny a Portónak.

A Braga  -Liverpool meccsen nem született több gól - 1:0-ra nyert a Braga.

Gól nélkül ért véget a PSV Eindhoven és a Glasgow Rangers mérkőzése.