NB III.

2021.10.10. 17:27

„Ilyen nagyképű és arrogáns játékvezetéssel nem találkoztunk még ebben a szezonban!”

Az NB III. Keleti csoport 11. fordulójának eredményei.

Nagy Mihály Krisztián duplázott (balra) duplázott Egereben | Fotó: Derencsényi István

Eger-Kisvárda II 0-3 (0-1)

Eger, Szentmarjay Tibor Városi Stadion, 100 néző, v.: Újhelyi.

Eger SE: Ivicevic – Hadnagy, Katona A., Farkas K., Hegedűs D. (Antal Zs., a szünetben), Nagy-Kolozsvári, Tóth (Csifó, 64.), Juhász, Nagy G. (Zimányi, a szünetben), Vajda, Pölöskei P. Edző: Labancz Róbert

Kisvárda Master Good II: Németh – Avetiszjan (Vass, 76.), Králik, Rubus, Sikorszki – Ötvös (Bíró, 76.), Szőr – Szentes (Himics, 60.), Nagy M. K. (Kirjuhin, 82.), Czérna – Gosztonyi (Bokor, 60.). Edző: Kocsis János.

Az első félidő hajrájában megérdemelt vezetéshez jutottak a kisvárdaiak. Fordulás után Nagy Mihály Krisztián hét perc alatt elért duplájával végleg eldőlt a három pont sorsa.

Gól: Szentes (42.), Nagy M. K. (51., 58.)

Kocsis János: – A mérkőzés elejétől lehetett látni, hogy a két csapat között nagyon nagy tudásbeli különbség van. Ez az első félidőben a rengeteg rossz döntésünk és a koncentráció hiánya miatt az eredményben még nem mutatkozott meg, de a második játékrész elején picivel koncentráltabbak voltunk, sikerült két helyzetet gólra váltanunk, amivel el is döntöttük a mérkőzést. Fontos volt, hogy három nyeretlenül megvívott meccs után győzni tudjunk. Volt már olyan, hogy jobb teljesítménnyel nem sikerült nyernünk, ezúttal sok hibával játszottunk, viszont három ponttal gazdagodtunk.

Füzesgyarmat-Sényő 2-1 (2-0)

Lázár Gyula Városi Sporttelep, 100 néző, v.: Dobai.

Füzesgyarmat: Fildan – Raducu, Szántó, Achim Á., Molnár, Karikás, Popescu, Achim S. Lippai, Pataki, Hussein. Edző: Szabados Tamás.

Sényő-Carnifex: Járvás – Klepács, Fabu, Toldi, Farkas, Schmidt, Lakatos, Kapacina V., Vámos, Orosz. Edző: Fiumei Viktor, Imrő László.

A sényőiek tudták, hogy a gyarmatiak pontrúgásai veszélyesek, mégis kaptak ilyenből két gólt. A kiállítás után szinte a kapujuk elé szögezték a hazaiakat, szépíteni még sikerült, sajnos egyenlíteni már nem, pedig erre is volt lehetőség. A füzesgyarmatiak ekkor már csak az időhúzásban tűntek ki, eredményesen.

Gól: Raducu (7.), Popescu (33.), illetve Kapacina V. (57.) Kiállítva: Orosz (51.)

Imrő László: – Sajnos adtunk egy félidőnyi előnyt a hazaiak két beadásnába belealudtunk. A szünet után emberhátrányban beszorítottuk a hazai csapatot a saját kapuja elé, de most csak a szépítésre futotta. Ilyen nagyképű és arrogáns játékvezetéssel nem találkoztunk még ebben a szezonban! Az érthetetlen, hogy a 4-es számú játékosuk hogy maradhatott pályán. Reméljük az ellenőr leírt mindent.