Íme a vasárnapi megye kettes eredmények!

Fotó: Gazdag Mihály

Megyei II: osztály: Gémtech csoport

Ópályi-Nagydobos 2-2 (1-1)

Ópályi, 100 néző, v.: Tordai.

Ópályi: Mándi - Treják, Lupcsa, Szilágyi, Máté, Bartha (Bíró), Kiss, Balogh (Patály), Patály, Máté, Fodor. Edző: Bartha Miklós.

Nagydobos: Pindzsula - Budaházi, Bégány, Paragh, Rácz, Szabó (Ladányi), Virág, Filep, Darcsi (Molnár), Rácz P., Rácz D. Edző: Czine Máté.

Gól: Balogh, Máté, illetve Virág,  Pindzsula. Kiállítva: Rácz D. (82) Ifi:

Bartha Miklós: - Az ezer sebből  vérző maroknyi csapatunknak gratulálni szeretnék a hozzáálláshoz, az akarathoz. Így tovább

Czine Máté: - Igazi rangadó volt, viszont egy ilyen mérkőzés nem bírja azt el, hogy 10-15 perc állójáték mellett három perc legyen a hosszabbítás. Az egyes partos semmit nem intett. Ilyen mérkőzésen teljesen más ítéleteket kellett volna hoznia „eggyes” embereknek. Egyébként ennyi rendező egy válogatott mérkőzésen nincsen, de Csiki Robi technikai vezetőt megkérdezem azért, ő többet jár válogatott meccsre.

Milota-Nyírcsaholy 1-4 (0-2)

Milota, 100 néző, v.: Simon.

Milota: Cseh - Móricz, Fejes M., Balogh (Tóth), Bunna, Rácz., Szaniszló, Nagy, Fejes P., Rétfalvi. Edző: Elek László.

Nyírcsaholy: Gáspár (Bozsányi J.)- Putirka, Iván (Farkas), Botos, Szabó (Ladányi), Orgován, Baráth D., Székely, Tanka, Bozsányi S., Baráth J. Edző: Tóth Zoltán.

Gól: Fejes, illetve Botos 2, Székely, Baráth. Ifi: 2-1.

Elek László: - Gratulálok a vendégeknek, sajnos most ilyen időszakunk van.

Tóth Zoltán: - Edzőmeccs jellegű találkozón mély talajú pályán végig irányítva megérdemelten nyertünk. Sok sikert a milotaiaknak és mindenkinek kellemes ünnepet.

Nábrád-Sonkád 1-3 (1-0)

Nábrád, 100 néző. v.: Dobos.

Nábrád: Koncz - Balogh, Pásztor A., Mercz Z. (Mercz Gy.), Kovács, Fábián, Pásztor Z., Nagy (Horváth), Pásztor L. (Turai) ,Varga, Rácz. Edző: Kónya Zoltán.

Sonkád: Kánya - Ignácz, Siket (Botos V.), Balog, Horváth (Kölcsi), Cigus, Gyurkó (Németh L.), Pálóci, Srjuba, Németh A. (Fülöp), Botos Á. Edző: Homoki Endre.

Gól: Mercz Z., illetve Balogh 2, Botos Á.. Ifi: 3-4.

Kónya Zoltán: - Nagyon motiváltan és a meccs nagy részében jól fociztak a srácok, sajnos az utolsó húsz percre elkészültek az erejükkel amit az ellenfél könyörtelenül kihasznált. Mindkét csapat dicséretet érdemel, gratulálok Homoki Endre barátomnak és mindenkinek kellemes húsvétot kívánok.

Homoki Endre: - Nagyon jó hazai csapat ellen játszottunk így értékes a győzelmünk. Gratulálok a fiúknak, mert sikerült fordítaniuk.

Nyírbéltek-Nyírvasvári 5-1 (2-0)

Nyírbéltek, 100 néző, v.: Lucsik.

Nyírbéltek: Ritli - Ricsei, Békési., Boldizsár, Bákai, Szabó (lamos), Jónucz (Kóka), Gyarmati, Gózner, Fleisz (Kevert), Sárga (Hőhágyi). Edző: Körmös Miklós.

Nyírvasvári: Nagy - Bécsi, Karczub, Balogh, Tóth, Papp, Pető, Csiszár, Polacsek, Schmidt (Lazók), Serbán (Kovács). Edző: Berettyán Gábor.

Gól: Fleisz 2, Szabó, Jónucz, Gózner, illetve Bécsi.

Körmös Miklós: - Korrekt játékvezetés mellett ma nem csak gólokkal bizonyítottunk, időnként  jól is játszott a csapaté a szimpatikusan focizó vendégek ellen. Gratulálok a srácoknak sok sikert a vasváriaknak, és kellemes ünnepet minden sportbarátnak

Berettyán Gábor: - Gratulálok az ellenfélnek, megérdemelten nyert.

Kocsord-Tisztaberek 4-1 (3-0)

Kocsord, 50 néző, v.: Kiss.

Kocsord: Sztáriszta - Huszti, Erdei (Szabó), Pálfi, Haga, Szimuly, Jónás (Horváth), Ruha, Erdei (Tóth), Orosz, Horváth. Edző: Disznós Gusztáv.

Tisztaberek: Gregorics - Lancsár (Kosztya), Molnár (Szilágyi), Algács, Lukács S., Makuka, Molnár R., Molnár K., Bencze, Tóth, Algács P. Edző: Oroszi István.

Gól: Jónás 2, Erdei, Szimuly, illetve Szilágyi. Ifi: 0-3.

Disznós Gusztáv: - Húsvétra ha nem is három nap múlva, de a kocsordi csapat is feltámadt eljöttek a játékosok jó játékkal ilyen  különbséggel is megérdemelten nyertünk. Köszön annak a néhány szurkolónak akik a nehéz időszakban is kitartottak. Jobbulást  kívánunk Varga Attila Salátának, a csapat egykori kiváló játékosának és edzőjének.

Oroszi István: - Gyatra teljesítmény egyéni hibákkal fűszerezve, az eredmény vereség.

Labdarúgás: megyei II. osztály, Pannónia Zrt. csoport

Biri-Geszteréd 1-1 (0-1)

Biri, 100 néző, v.: Hadházi.

Biri: Jakocska – Kiss, Rácz, Barabás (Huri), Katona, Zámbó, Takács (Nagy), Daróczi (Markovics), Nagy, Ónadi, Földi. Edző: Dankó Zsolt.

Geszteréd: Papp – Bárány, Nagy, Balogh, Birovecz, Szilágyi, Vass, Géczi, Dobos (Horváth Sz.), Horváth L., Serbán (Marozsán). Technikai vezető: Horváth László.

Gól: Zámbó, illetve Géczi (11-esből). Kiállítva: Nagy (79.).

Dankó Zsolt: - Ma is tanultam valami újat a futballról, bár azt nem gondoltam volna, hogy ezt a játékvezetőtől fogom. Ettől függetlenül a második félidő helyzetei alapján akár gólkülönbséget is javíthattunk volna. Kívánom a Geszterédnek, hogy érje el a célját!

Horváth László: - A két ellenkező félidő alapján igazságos döntetlen született. További sok sikert a Birinek.

Nyíribrony-Ófehértó 1-5 (1-1)

Nyíribrony, 100 néző, v.: Szabó.

Nyíribrony: Orgován L. (Varga) – Támba B., Támba G., Imre, Nagy (Kántor), Juhász, Kokrák (Kiss), Orgován G., Badarász, Zsiros, Király. Edző: Papp Tamás.

Ófehértó: Nyiri – Rousseau, Győrfi, Fekete, Gyarmati, Magyar (Kádár), Király (Ruszinkó), Kiss, Papp, Novák, Baumgartner. Edző: Papp Attila.

Gól: Támba B. illetve Papp 3 (egyet 11-esből), Magyar, Fekete (11-esből). Kiállítva: Támba G. (65.). Ifi: 2-4.

Papp Tamás: - Tudtam, hogy nem lesz egyszerű mérkőzés. Erre nem számítottam, hogy egy nullás vezetés után mi fogunk széthullani. A kiállítás és a két tizenegyes után eldőlt a meccs.

Papp Attila: - Nagy gratuláció a csapatnak, köszönöm srácoknak az eredményt, és külön gratuláció az ifi csapat győzelmének is.

Kálmánháza-Nagykálló 2-1 (0-0)

Kálmánháza, 100 néző, v.: Rácz.

Kálmánháza: Petró – Tolnai, Trencsényi, Matejkó (Palcsák), László, Dávid, Nagy, Kotricz, Blága, Fekete, Takács. Edző: Kotricz Zoltán.

Nagykálló: Árpád – Balázsi, Bencs, Erdei, Málik, Ruska, Sipos, Árki, Simon, Puluczkai (Bakó), Marinka. Edző: Homann Richárd.

Gól: Fekete, Palcsák, illetve Balogh. Ifi: 4-4.

Kotricz Zoltán: - Hadd tegyek említést a legfontosabb ünnepünkről és a legfontosabb személyről, Jézus Krisztusról, aki meghalt, majd feltámadt és megváltott bennünket embereket! Áldott húsvéti ünnepeket kívánunk mindenkinek! Jó iramú mérkőzésen vagyunk túl, mindkét csapat labdaszerzés után egyből támadásépítésbe ment át. Nagyon büszke vagyok a csapatra, mert a múlt heti mérkőzéshez képest három ember esett ki, az átlagéletkorunk nem a húszhoz volt közel.
Valóban csapatként küzdünk, senki sem siránkozik a nehéz időkben sem, inkább hálásak vagyunk, hogy pályán tudunk meg lenni, és csinálhatjuk, amit szeretünk, még ha már sokunknak fáj is. Sokat tettünk ezért a győzelemért, sok helyzetünk volt, habár a végén az ellenfelünk is ránk ijesztett egyszer-kétszer, de megérdemeltnek érzem a sikert. Az ifiből besegítő Palcsák Lászlónak külön gratulálunk a győztes góllal való bemutatkozásához! A Nagykállónak további sok sikert kívánok!

Homann Richárd: - Gratulálok a hazai csapatnak, nem szoktam az úriemberekkel foglalkozni, így most sem teszem...

Rakamaz-Baktalórántháza 4-1 (1-1)

Rakamaz, 100 néző, v.: Sípos.

Rakamaz: Miski – Kántor, Karacs, Dinó (Paczári), Neuzer, Tóth (Chrbák), Huncsik (Málik), Szabó, Dajka, Ludas, Ádámszki. Edző: Madalina György.

Baktalórántháza: Csordás – Maleskovits K., Hatházi, Lakatos, Fábri, Maleskovits M., Pataki, Mócsán, Geda, Zámbori (Balogh), Istenes. Edző: Illés László.

Gól: Ádámszki 2, Ludas, Paczári, illetve Maleskovits K. Kiállítva: Csordás (33.). Ifi: 0-7.

Madalina György: - Korán vezetést szerzett a vendégcsapat, ennek ellenére mezőnyfölényben sikerült játszanunk. Egy tizenegyest kaptunk, ami kapuskiállítással is járt, viszont a „szükség” kapusnak a tizenegyest kihagytuk. A kiállítás megpecsételte a vendégcsapat sorsát. Minden elismerést megérdemelnek, mert így is megtettek mindent, hogy megnehezítsék a dolgunkat.

Illés László: - Sok jó edzőm volt életemben, mindenkitől tanultam nem kevés jót. Most Kovács mester szavait tudnám idézni, hogy ,,a meccs után nem értékelek, mert olyat találnék mondani, amit lehet megbánnék.” Gratulálok a Rakamaznak, élt az általunk kínált lehetőséggel.

Nyírlugos-Kótaj 0-3 (0-2)

Nyírlugos,50 néző, v.: Nagy.

Nyírlugos: Sinka – Kavalecz, Pénzes,Illés (Kereki), Samad, Sveda, Balogh, Muhammad (Eduagie),  Odunuga, Csákányos, Holló. Edző: Kavalecz Béla.

Kótaj: Csikós - Hangácsi, Nagy, Papp, Pápa (Ferenczi), Sárközi (Tóth), Balogh, (Miguel), Baglyos, Boros, Csörgő (Verner), Szarka. Edző: Seregi Mihály.

Gól: Szarka, Papp, Nagy. Ifi:1-3.

Kavalecz Béla elnök: - Továbbra sem rúgjuk be a helyzeteket... Attól függetlenül a mezőnyjátékunk biztató.

Seregi Mihály: - Korrekt játékvezetés mellett, megérdemelt győzelem. További sok sikert a Nyírlugosnak!

Labdarúgás: megyei II. osztály, Nyírerdő csoport

Ladányi TC-Szabolcsveresmart 0-0

Mezőladány, 100 néző, v.: Kocsis.

Ladányi TC: Pécsi – Sajtos N., László (Varga), Balogh, Demeter, Jónás M., Jónás D., Szitai, Cser, Szilágyi, Jónás K. II. Edző: Sajtos András.

Szabolcsveresmart: Bandor F. – Baksa, Tóth T., Tóth G., Balogh (Horváth), Kantár, Bandor J., Rostás, Kovics (Jónás), Horváth, Győri. Edző: Tóth Tibor.
Ifi: 1-0.

Sajtos András: – Színvonalas, jó mérkőzésen öröm számomra, hogy nem kaptunk gólt. Végül igazságos eredmény született. További sok sikert a Veresmartnak.

Tóth Tibor: – Az eredmény hűen tükrözi, hogy a két csapat miért áll ott, ahol áll. Néhány játékos hétről-hétre nagyon becsapja az egyesületet és csapattársait. Kellemes húsvétot minden sportbarátnak!

Fényeslitke-Ajak 0-2 (0-0)

Fényeslitke, 100 néző, v.: Ésik I.

Fényeslitke: Juhász – Gyüre Gábor, Hlib (Miskolczi G.), Kovács, Osztolykán (Nagy B.), Gyüre Gergely, Nagy Z., Miskolczi Á. (Toma), Nagy M., Takács, Rusznák. Játékos-edző: Nagy Zoltán.

Ajak: Leskovics – Magyar D., Iski, Markos, Magyar P., Kovács, Balogh (Beri), Szopkó, Harakály, Horváth (Czap), Homoki. Edző: Barati István.

Gól: Kovács, Czap. Ifi: 4-2.

Nagy Zoltán: – Talán a meccs nagyobb részét végigtámadtuk, gólig mégsem tudtunk eljutni, ellenfelünk viszont két kontrát végigvitt. A szerencsével hadilábon állunk, vagy talán ennyire vagyunk képesek.

Barati István: – Gratulálok a csapatnak, mert nagyot küzdött. El kell ismernünk, hogy mezőnyben jobban játszottak a hazaiak, kapu előtti határozottságunk azonban három pontot ért.

Kék-Jéke 3-2 (1-1)

Kék, 130 néző, v.: Pokoraczki.

Kék: Rózsa – Mátrai, Pauliska, Veress Á., Bodó (Veress), Lakatos, Ferenczi (Szuromi), Akai (Duan), Tóth, Dócs, Szikszay. Edző: Fabók István.

Jéke: Csucska – Bunkóczi (Huszti M.), Szatmári, Homoki, Végső Á., Borzák, Dankó (Radvánszky), Huszti Cs., Kovács, Végső Sz. (Sári), Boda. Edző: Dolhai Máté.

Gól: Lakatos, Szikszay, Pauliska, illetve Szatmári. Ifi: 6-1.

Fabók István: – „...Zúg az éji bogár, nekimegy a falnak, Nagyot koppan akkor, azután elhallgat. ...”

Dolhai Máté: - Nehéz helyzetben vagyunk, de nem az eredmény miatt léginkább, hanem az akaratgyenge hozzáállás érthetetlen pár embertől. Minden meg van magyarázva az a lényeg, edzésen is megy a bohóckodás és ez van belőle. Fontos meccset buktunk el, gratulálok Kéknek!

Pátroha-Tuzsér 1-2 (1-1)

Pátroha, 40 néző, v.: Paráda R.

Pátroha: Csáki – Varga, Kalu, Jenei (Nagy), Mikó, Balogh, Molnár, Kovács (Kocsis), Méhész, Csáki L., Csépke. Megbízott edző: Lusánszki László.

Tuzsér: Csuka – Fábián, Jónás, Iván A. I., Koszta, Iván A. II. (Görbe), Setét M. (Szőke), Setét E. (Jaczina), Orgován, Nagy. Edző: Szabó István.

Gól: Mikó, illetve Setét E., Iván T. Ifi: 4-3.

Lusánszki László: – Gratulálok a Tuzsérnak.

Szabó István: – Az első félidőben a szél támogatását kihasználva sikerült egyenlítenünk. A második félidőben aztán taktikus játékkal több nagy gólhelyzetet is kialakítva megszereztük a győztes találatot. Győzelmünket Nagy Attila csapattársunk szombaton született kislányának ajánljuk. Gratulálok minden játékosomnak, emelt fővel mehetünk locsolkodni.

Gergelyiugornya-Vaja 1-1 (0-1)

Gergelyiugornya, 300 néző, v.: Hegedűs.

Gergelyiugornya: Révész – Baráth, Danku J., Mándi, Fejes, Czirják (Boda), Sebestyén, Szabó (Tóth), Danku A., Bancsi, Lovas. Edző: Szilágyi Bertalan.

Vaja: Vakarcs – Pálfi, Zakor M. (Repelik), Borsi, Bálint, Jónás, Lakatos I., Sándor, Zakor J., Zakor G. (Katona), Lakatos T. Edző: Siska Attila.

Gól: Tóth, illetve Sándor. Ifi:1-6.

Balogh István, elnök: – Öt kezdőjátékosunk nélkül álltunk ki, de aki itt volt, mindent megtett a győzelemért. Az első félidőben mindkét csapat előtt adódtak nagy lehetőségek, a másodikban viszont végig egykapuztunk. A hosszabbításban sikerült egyenlítenünk, de akár a győzelmet is megszerezhettük volna. A döntetlen reális, további sok sikert a Vajának.

Siska Attila: – Két ellentétes félidőt játszottak a csapatok, az elsőt mi nyerhettük volna gólokkal, a másodikban viszont a hazaiaknak volt több lehetősége.

Tiszakanyár-Záhony 2-2 (0-2)

Tiszakanyár, 80 néző, v.: Frindik J.

Tiszakanyár: Kanyári – Dócs Gergő, Feka A., Bodnár, Csire, Csépke (Oláh), Feka L., Nagy Á.(Dobrai), Dócs Gábor, Molnár, Pásztor. Edző: Bodnár Gábor.

Záhony: Mészáros – Balogh, Zán, Sárkány (Szabó), Setét (Varga), Gombkötő S., Bara, Angyal, Pálosi, Kiss, Lupcsa. Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Gól: Feka L., Dócs Gergő, illetve Bara 2. Ifi: 14-0.

Bodnár Gábor: – Az első félidőt nagyon rosszul kezdtük, ellenfelünknek ajándékoztunk két gólt, ezzel óriási gödörbe kerültünk. Ebből szerencsére a második félidőben sikerült kijönnünk és egy pontot itthon tartanunk a bajnokcsapat ellen. Gratulálok a csapatomnak, további sok sikert a Záhonynak.

Gombkötő Sándor: – Az első félidő a miénk volt, a második a hazai csapaté. Nem történt tragédia, igazságos döntetlen született.