Mennyei másodosztály

2023.04.08. 19:28

Nem lesz ízletes a sonkádiaknak a húsvéti sonka

Bodó Ricsi triplázott, idegenben nyert a Szakoly és az Oroszi.

A vármegyei második ligában három csapat tagjai úgy várhatják a húsvéti vasárnapot és a locsolós hétfőt, hogy már letudták a soros bajnokit. A Pannónia Zrt. csoportban rangadó volt, hiszen a harmadik Tiszavasvári a  forduló előtt mögötte tanyázó szakolyiakat fogadta. Jó egyórányi játék után a hazaiaknak állt a zászló, aztán jött Módis Dávid második gólja, a rendes játékidő utolsó percében pedig Boda Krisztán találata a vendégek számára jelentette három pontot. Ráadásul a hazai gólszerző a hajrában piros lapot is kapott.

A Gémtech csoportban a Tisztaberek esélyesként fogadta a milotaiakat és a  triplázó Bodó Ricsi vezérletével biztosan nyert. A középmezőnyhöz tartozó Sonkád a második orosziakat látta vendégül. A vendégeknél Imre Márk kezdte és zárta a gólgyártást, Bakó Kristóf szintén duplázott, ezzel biztosan nyertek a vendégek.

Pannónia Zrt. csoport

Tiszavasvári-Szakoly 2-3 (1-1)

Tiszavasvári, v.: Tóth. Tiszavasvári: Jónás - Mészáros, Tolnai, Czifra Á. (Czifra L.), Vadász, Balogh (Ésik), Bolega, Szőnyi (Lakatos), Mátyás (Gyurján), Lengyel. Edző: Szabó Zoltán. Szakoly: Kerekes - Soós, Balogh, Bacskai (Balázsi), Ruska (Bodai M.), Bodai K., Török, Nagy, Módis, Géczi, Tasi (Balog). Edző: Géczi Péter. Gól: Vadász, Szolyka, illetve Módis 2, Bodai K. Kiállítva: Szolyka (86.). Ifi: 10-0.