A Salgótarján elleni sikerével a dobogón zárt a rétközi egylet.

Fotó: kisvardafc.hu

NB III, Észak-Keleti csoport, 30. forduló

Kisvárda Master Good II.–Salgótarjáni BTC 3–2 (1–0)
Kisvárda, Várkerti Sporttelep, v.: Tóth T.
Kisvárda II.: Márton Á. – Kozacsuk, Králik P., Rubus, Szirota – Bíró R., Babják (Benko, 83.) – Szikszai (Klinfinszkij, 73.), Scsadej (Bliznjuk, 78.), Ésik Á. (Pongó-Dankai, 83.) – Kristófi. Edző: Gerliczki Máté.
Salgótarján: Szalay A. – Bakos B. (Tarlósi M., 69.), Csuka, Kálmán, Petrecsko (Benkő P., a szünetben) – Boros A., Nagy M., Horváth M., Filkor B. (Csáki B., 75.), Klajban (Tarlósi P., a szünetben) – Csifó (Palkovics, 69.). Edző: Sebestyén Szilárd.
Gól: Bíró R. (13.), Szikszai (50.), Pongó-Dankai (89.), illetve Tarlósi M. (86.), Csuka (89.).

13. perc: Szikszai jobboldali szöglete után Bíró Roland fejelt 4 méterről a kapu jobb oldalába, 1–0.
50. perc: Szikszai lőtte ki a jobb alsó sarkot 16 méterről, 2–0.
86. perc: Horváth Máté cselezte át magát jópár várdai játékoson, majd egy kavarodás végén Tarlósi Milán spiccelte a labdát 7 méterről a jobb alsóba, 2–1.
89. perc: Egy lekészítés után Csuka 16 méterről ballal a jobb alsó sarokba lőtt, 2–2.
89. perc: Bíró ívelte át a labdát a bal oldalra Pongó-Dankaihoz, aki 14 méterről jobbal a jobb alsó sarokba lőtt, 3–2.

Gerliczki Máté: – Rendesen kimaxoltuk ezt a szezont, ugyanis négy játékos is bemutatkozott a felnőtt csapatban, és a hab a tortán ez a szereplés mellé. Ez a harmadik hely nekünk egy bajnoki címmel ér fel! Óriási energiát és rengeteg munkát tettünk bele így közösen abba, hogy ez a szereplés ez ilyen legyen, és ilyen fejlődésen menjenek keresztül a srácok. Ehhez gratulálok a játékosoknak és az edzői stábnak is, fantasztikus munkát végeztek az egész szezonban! Mindenképpen szeretném megköszönni a vezetőségnek és a klub összes dolgozójának azokat a feltételeket, és a rengeteg segítséget, amit biztosítottak nekünk ahhoz, hogy ez a szereplés megtudjon valósulni.

Sényő FC Selyem-Ber–Termálfürdő FC Tiszaújváros 1–1 (1–1)
Sényő, Sporttelep, v.: Farkas.
Sényő: Talián – Klepács, Márton, Kapacina K., Farkas, Lizák (Vámos M.), Schmidt, Vámos G., Ur, Orosz, Szopkó (Garda). Edző: Nagy Sándor.
Tiszaújváros: Hornyák – Bidzilya (Kollár), Vitelki (Skripek), Farkas (Elek), Tóth, Géringer (Bencsík), Papp, Bököny, Varjas, Ivánka, Valkay (Lehóczki). Edző: Vitelki Zoltán.
Gól: Klepács (45.), illetve Bökönyi (43.).