Nyíregyháza hírei

2015.04.02. 15:06

Összehangolt tömegközlekedés, jobb utak és munkahelyek - ezek hiányoznak Nyíregyházáról

Nemrég megkérdeztük olvasóinkat, hogy szerintük mi hiányzik leginkább a szeretett városunkból, Nyíregyházáról. Összesen 116 válasz érkezett, melyeket most kategorizáltunk, az eredményt pedig egy szép infógrafikában tálaljuk.

Nemrég megkérdeztük olvasóinkat, hogy szerintük mi hiányzik leginkább a szeretett városunkból, Nyíregyházáról. Összesen 116 válasz érkezett, melyeket most kategorizáltunk, az eredményt pedig egy szép infógrafikában tálaljuk.

Rengetegen panaszkodtak a tömegközlekedés minőségére. Nem csak a járművel állapotáról van szó, hanem azt kifogásolták, hogy a menetrendek nincsenek jól átgondolva, összehangolva. Második helyen futottak be az autóval közlekedők, szerintük az utak állapotán kellene javítani. A biciklisek még több kerékpárutat követelnek, a munkahely pedig mindenkinek jól jönne. Kellene még ezeken felül egy vidámpark, több rendezvény, program, koncert. Nyíregyháza lakossága örülne, ha a főiskola egyetemi szintre emelkedne és örömtáncot járnának, ha fejlődne a jégpálya. Köszönjük mindenkinek a válaszokat és az ötleteket!

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!