Sport - Foci

2011.05.02. 06:04

Már csak a negyedik a Fradi

<p>Ferencváros - A negyedik helyre csúszott vissza a Ferencváros a labdarúgó NB I-ben.</p>

A Monicomp Liga 26. fordulójának záró mérkőzésén a Ferencváros és a Debrecen találkozott az Üllői úton. A találkozó végeredménye 1:1 lett; ez a döntetlen azt jelenti, hogy négy fordulóval a bajnokság vége előtt a 42 pontos FTC-t a 44 pontos Paks és szintén 42 pontos Kaposvár is megelőzte.

A gól nélküli első félidő után az 56. percben Adamo Coulibaly góljával szerzett vezetést a DVSC; a ferencvárosi játékosok a mérkőzés hátralévő több mint fél órájában sem találtak a debreceni kapuba - megtette viszont helyettük a 84. percben a vendégek védője, Mirszad Mijadinoszki.

Az 1:1 után az FTC már csak negyedik a tabellán, és előnye is mindössze egyetlen pont a Debrecennel, kettő a Zalaegerszeggel szemben.