2012.08.19. 19:27

Megye I–es eredmények

Tekintse meg portálunkon, hogyan alakultak a szombaton megrendezett Megye I–es mérkőzések eredményei!

Monostorpályi–Hajdúsámson 7–4 (5–0)

300 néző, vezette: Muszka Z. (Nazsa T., Kertész F.).

Monostorpályi: Szabó A. (Szenes L.) – Nyilas Sz., Kecskés J., Kőnig A. (Czifra L.), Takács G., Devits Á. (Bodnár A.), Gyügyei Z., Kóródi D. (Kun Á.), Nagy L., Máté F., Bodnár I. Edző: Darnai József.

Hajdúsámson: Katona G. – Csonka K., Kardos I. (Salánki L.), Szilágyi Z., Molnár Á. (Gajdos T.), Halász Z., Kraszny F., Dorogi Gy., Tóth R., Rása G., Szabó G. (Lázár R.). Edző: Szegedi Szabolcs. Gól: Bodnár I. (3), Máté F. (2), Nyilas Sz., Kóródi D., illetve Halász Z. (2), Rása G., Dorogi Gy. Jók: mindenki, a mezőny legjobbja Bodnár I., illetve senki. Ifi: 1–0. Kiállítás: Szilágyi Z

Darnai József: – Nagyszerű eredményt értünk el újoncként a tavalyi ezüstérmes Sámson ellen. Helyzeteinket nagyobb százalékban kihasználtuk, két számjegyű is lehetett volna a végeredmény. Megítélésem szerint ez az eredmény a vendégekre nézve hízelgő.

Szegedi Szabolcs: – Ilyen rossz és szerencsétlen félidőt még életemben nem éltem át, de a második félidőben akár meg is nyerhettük volna a mérkőzést. Ha úgy játszunk az első félidőben, mint ahogy a másodikban, akkor megnyertük volna. Gratulálok a feljutó csapatnak!

Nagyhegyes–Józsa SE 5–5 (3–2)

300 néző, vezette: Áncsán Gy. (Dobi J., Szabó F. Sz.).

Nagyhegyes: Ferenczi T. – Szarvas T., Tóth J., Tóth J., Kerékgyártó T., Kállai D. (Kunkli F.), Butor Cs. (Tóth M.), Csige I., Nagy S. (Képíró Á.), Nagy K., Nagy Cs. (Szarvas T.). Edző: Pintér István.

Józsa SE: Bíró L. (Béke R.) – Dobi G., Juhász B., Tömöri L., Szilágyi I. (Szabó L.), Zombor S. (Szabó G.), Haszonits Zs., Kolozsi G., Szabó Cs., Gáll F., Kerti L. Edző: Takács Barna. Gól: Tóth J., Nagy K. (2), Kállai D., illetve Juhász B., Tömöri L., Szabó Cs., Kerti L., Szabó M., Zombor S. (öngól). Jók: senki, illetve Tömöri L., Szabó Cs., Dobi G., Haszonits Zs., Kolozsi G. Ifi: 0–4. Kiállítás: Szarvas T.

Pintér István: – Megkezdődött.

Takács Barna: – Változatos mérkőzésen öt–kettőről egyenlítve, bravúrosan játszva szereztünk egy pontot.

Ebesi KKSE–Polgár 9–1 (5–1)

350 néző, vezette: Kiss J. (Gulyás S., Mező S.).

Ebesi KKSE: Szalánczi Z. (Tömöri G.) – Varga L. (Leiter K.), Szabó G., Barabás Z. (Leiter B.), Szabó G., Kanál R. (Bernáth G.), Domokos R. (Nagy M.), Nagy Zs. (Borúzs T.), Nagy I., Domokos I., Mészáros T. (Nagy D.). Edző: Szabó László.

Polgár: Tisza S. – Pethe G., Csikós L., Antal J., Bene L. (Dobó V.), Rácz J. (Polonkai L.), Pásztor Cs. (Kurucz G.), Bakos T., Bodnár D., Csorba T., Szajevics P. (Reszegi L.). Edző: Antal József. Gól: Nagy Zs., Domokos I. (2), Mészáros T., Szalánczi Z., Kanál R., Nagy D., Nagy M., Nagy Zs., illetve Csorba T. Jók: Domokos I., Szabó G., a mezőny legjobbja Nagy Zs., illetve senki. Ifi: 5–1.

Szabó László: – Nagyon sok új embert igazoltunk a nyáron, örülök, hogy ilyen hamar csapattá kovácsolódtak.

Antal József: – Az amatőr Megye I–es bajnokságba neveztünk, de valószínűleg rossz helyre küldtek minket. Természetesen gratulálok az Ebes csapatának.