2013.06.09. 20:14

Tíz év után újabb sényői arany

Kállósemjén - A labdarúgó megyei II. osztály Díjözön-csoport csonka 20. fordulójában eldőlt a bajnoki cím sorsa: a Volán-Sényő látványos mérkőzésen biztosította be első helyét a tabellán.

Kállósemjén–Terem 1–4 (1–0)

Kállósemjén, 100 néző, v.: Bendik J.

Kállósemjén: Áncsák M. – Császár Cs., Csákányos T., Tóth Á., Blazsán Z., Gyurecska T., Nyeste D., Tóth N., Sebők J., Gyöngyösi A., Marics T. Edző: Csoma Dezső.

Terem: Cionca – Téger I., Szendrei J., Molnár Sz., Lehoczki R., Erdei Cs. (Papp D.), Osváth Z., Peres R., Kósa B., Bégányi Zs., Lakatos P. Játékos-edző: Téger István. Gól: Tóth N., illetve Osváth Z. 2, Peres R., Kósa B. Kiállítva: Nyeste D. (40. perc), Császár Cs. (70. perc), Daru T. (75. perc). Ifi: 1–4.

Csoma Dezső: – Gratulálok a csapatomnak. Az első félidőben jól is játszottunk, megszereztük a vezetés, a második félidőben viszont a játékvezetővel történt valami, de ezzel én nem akarok foglalkozni.

Téger István: – Gratulálok a csapatnak a második félidei játékhoz, és köszönjük a szépszámú teremi szurkolók bíztatását.

Volán-Sényő–Levelek 4–3 (1–1)

Sényő, 250 néző, v.: Lizák R.

Volán-Sényő: Lippa J. – Horváth G., Szabó D., Sándor L., Somogyi Cs., Kovács R. (Nyitrai Sz.), Gégény Zs., Szitai R. (Füle Z.), Bencs Á. (Bencs B.), Nagy J. (Puskás L.), Mocsár Cs. Edző: Rubóczki Tibor.

Levelek: Tuza L. – Kozma B., Gebri Gy., Homonyik Cs., Puszta M., Ruff L., Hedermann G. (Takács J.), Varga Z., Hajdú G., Hegedüs D. (Király D.), Csekk A. (ifj. Majláth S.). Játékos-edző: Majláth Sándor. Gól: Horváth G., Gégény Zs., Füle Z., Nagy J., illetve Gebri Gy., Hajdú G., ifj. Majláth S. Kiállítva: Somogyi Cs. (44. perc), illetve Gebri Gy. (44. perc), Hajdú G. (82. perc). Ifi: 2–2.

Rubóczki Tibor: – Nagyon jó gárda ellen sikerült megnyernünk a bajnokságot, további sok sikert Leveleknek. Tíz év után ismét bajnokcsapata van Sényőnek, amihez gratulálok mindenkinek, aki tevékenyen részt vett az idei menetelésében.

Majláth Sándor: – Gratulálok a Sényőnek a bajnoki címhez, ma a szerencsésebb csapat győzött. Hederman Gergőnek mielőbbi felépülést kívánunk!

Korábban játszották: Újfehértó–Nyírlugos 1–4, Ófehértó–Napkor 4–1, Apagy–Nyíregyházi Old Boys 3–1, Székely–Nyírpazony 1–2, Nyírvasvári–Nyírtelek 2–2, Kálmánháza–Nyíribrony 1–2

A 19. fordulóból elhalasztott mérkőzés

Nyíribrony–Nyírtelek 3–1 (1–1)

Nyíribrony, 100 néző, v.: Simon I.

Nyíribrony: Nagy A. – Kriston R. (Pásztor J.), Kriston D., Törő J., Bencsik I., Nagy S., Villás N., Konzili T., Boda R., Galamb P., Vígh Zs. Játékos-edző: Törő József.

Nyírtelek: Szabó Z. – Veres A., Dankó G., Karasz L., Nagy D., Karasz G., Kovács T., Márton P., Papp R. (Erdei F.), Sarkadi Sz., Ványi Zs. (Lukács G.). Játékos-edző: Ember Roland. Gól: Galamb P. 2, Boda R., illetve Karasz G. Ifi: 5–2.

Törő József: – Gratulálok csapatomnak, minden mérkőzésen ezt az arcát kellene mutatnia. A vendégeket a kapusuk mentette meg a nagyobb különbségű vereségtől.

Ember Roland: – A csapat azt hitte, hogy már vége a bajnokságnak, pedig még nem...