2013.09.29. 19:44

Ezúttal többet mutattak...

Nyíregyháza - A nyíregyházi kézilabdacsapat a szünetig jól játszott, a második félidőben úszott el meccs.

A Nyír-Flop Holding-Nyíregyháza NB I B.-s férfi kézilabdacsapata vasárnap este Ózdon lépett pályára. A vendégek harminc percig nem csupán küzdöttek, ami talán még lényegesebb – jól is játszottak. Az előző fordulóban mutatott teljesítményhez képest sokkal többet mutattak, olyannyira, hogy rendre egy-két góllal vezettek. A szünet előtt egyéni hibák miatt olvadt el az előny, a második félidőben pedig elsősorban védekezésben akadtak hibák: a hazaiak beállósa, az exnyíregyházi Papp Gábor semlegesítését nem sikerült megoldani. A hajrában hiába kapaszkodott a nyírségi együttes, a házigazda kicsikarta a győzelmet.

- KM -

Kézilabda: NB I. B., férfi, 3. forduló

Ózd–Nyír-Flop Holding-Nyíregyháza 26–23 (13–13)Ózd, 300 néző, v.: Bocz L., Wiedemann.

Nyír-Flop Holding-Nyíregyháza: Gadnai – Nagy Cs. 5/3, Tarnavölgyi 1, Szűcs B. 1, Debreczeni G. 3, Kaplonyi Z. 3, Juhász Z. 4.

Csere: Erdős Z. 1, Varga L. 5/2, Szőllősi, Jobbágy R.

Szakmai igazgató: Varga Zsolt.

Kiállítások: 6 perc illetve 8 perc.

Hétméteresek: 2/1, illetve 5/5.