2015.09.06. 18:53

Döntetlen a meccsen, amelyen mindenki otthon érezte magát

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Labdarúgó megyei II. osztály, Kelet-Magyarország-csoport, 4. forduló, vasárnapi mérkőzés: Ketten is dupláztak a Nyírcsaholy–Nyírmeggyes összecsapáson.

Nyírcsaholy–Nyírmeggyes 2–2 (0–1)

Nyírmeggyes, 150 néző, v.: Ésik I.

Nyírcsaholy: Bulyáki Gy. – Botos S. (Putirka), Balogh J., Sarkadi L., Rostás L., Licz B. (Rostás K.), Petrohai Gy., Balogh Zs. (Kósa Sz.), Bégány G., Jónás P., Bégány Zs. Megbízott edző: Zsatku Zoltán.

Nyírmeggyes: Angyal L. – Nagy Zs., Horváth J., Tóth G., Jurkó L. (Tóth B.), Varga B. (Erdős Cs.), Hornyák Zs. (Gere Zs.), Balogh J. (Székely Zs.), Pankotai I. (Pető Á.), Kovács L., Széles M. Edző: Bulyáki Zoltán.

Gól: Bégány Zs. 2, illetve Kovács L. 2. Ifi: 1–4.

Zsatku Zoltán: – Jó mérkőzésen jó ellenféllel szemben és jó játékvezetés mellett talán megérdemeltük volna a győzelmet.

Bulyáki Zoltán: – Igazságos eredmény született. Gratulálok az ifik győzelméhez.

Szombati mérkőzések

Tyukod–Kölcse 1–4 (1–1)

Tyukod, 80 néző, v.: Szőnyi.

Tyukod: Iricsek D. – Berki N., Feka N. (Bócsi Gy.), Feka J., Sustyák A., Horváth Z., Lakatos I., Kertész J. (Lakatos A.), Lakatos S., Kasu J. (Sipos M.), Gyene B. Edző: Nagy József.

Kölcse: Ludnanaszki – Repljyk, Csonka J., Logoida, Szkunzjak, Algács M. (Botos V.), Sztáraszta F., Zavanyi B. (Kósa K.), Algács E. (Nádasdi Gy.), Botos Á., Kocsis I. Edző: Simon Csaba.

Gól: Kertész J., illetve Repljyk 2, Csonka J., Algács M. Ifi: 1–3.

Nagy József: – Az adok-kapokból mi kerültünk ki vesztesen.

Simon Csaba: – Gratulálok bíróknak a jó játékvezetéshez, az ellenfélnek, mert az első félidőben jól küzdött. Csapatom a második félidőben szép akciógólokat szerezve, megérdemelt győzelmet aratott.

Milota–Nábrád 5–1 (4–0)

Milota, 100 néző, v.: Balogh L.

Milota: Kánya G. – Papp R., Siket L., Nyilas B. (Jakab J.), Csokai S., Bunna I. (Tamás P.), Burjász J., Fóris I., Lukács Martin (Delényi A.), Rozsályi J., Lukács Márk (Nagy M.). Edző: Rétfalvi Róbert.

Nábrád: Pásztor A. – Mercz L., Kovács B., Pásztor L. (Balogh T.), Balogh Gy., Tejfel D. (Pásztor N.), Fábián G., Szabó T., Mercz Z., Pásztor Z., Hopka N. Edző: Végh András.

Gól: Lukács Márk 4, Fórizs I., illetve Szabó T. Ifi: 6–2.

Rétfalvi Róbert: – A múlt heti produkció után minden keserűséget feledtettek velem a fiúk. Kiváló játékvezetés mellett, igazi örömfocit játszottunk. Gratulálok az U16-os csapatunk első bajnoki mérkőzéséhez.

Végh András: – Jó játékvezetés mellett, ellenfelünk már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát. A mi erőnkből sajnos csak a szépítésre futotta.

Vámosoroszi–Beregdaróc 3–1 (3–1)

Vámosoroszi, 120 néző, v.: Simon T.

Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Simon J., Ács A., Kerekes Sz., Torma I. (Ilbán M.), Jóni R., Baráth G., Imre Zs., Róka R. (Kiss D.), Imre M. (Szabó A.), Riskó T. (Molnár P.). Edző: Orosz András.

Beregdaróc: Béres R. – Lukovics J., Varga T., Dub T., Halász T., Szász K., Szlifka, Kizman G., D. Pethe K., Lizák B. (Ecsedi Á.), Kiss R. (Veress O.). Edző: Baracsi Endre.

Beregdaróc: Márton J., Riskó T., Imre M., illetve Lizák B. Kiállítva: Szabó A. (83. perc). Ifi: 8–1.

Orosz András: – Igen jól képzett, technikás játékosokból álló csapatot sikerült legyőzni az első félidei, gólratörő játékunkkal. A második félidőben inkább a küzdelem dominált, sok ütközés volt, a sérült vendégjátékosnak mielőbbi gyógyulást kívánok. Jó szériában vagyunk, most nem játszottunk szépen, de a végeredmény a lényeg. Ezen a szinten én nem engedném a külföldi játékosokat szerepeltetni, elveszik a mi fiataljaink elől a lehetőséget, alulról kellene építkezni!

Baracsi Endre: – Összeszokott, határozott, technikás, kőkemény Vámosoroszi ellen léptünk pályára és nem vallottunk szégyent. Egyre masszívabbak vagyunk, és biztos, hogy a következő mérkőzésen már a helyzeteinket is értékesíteni fogjuk – garantálom!

Vásárosnamény–Tiszakóród 4–2 (2–1)

Vásárosnamény, 100 néző, v.: Pethő P.

Vásárosnamény: Kokas B. – Bagi Z., Balázs G., Peregrin R. (Tivadar A.), Illés P., Bicskó G. (Sebestyén G.), Szűcs B., Mándi L. (Deskó L.), Deskó D. (Bíró J.), Szabó J., Danku J. Edző: Tivadar András.

Tiszakóród: Nagy M. – Sipos J. (Kanalas J.), Szuromi T., Császár P.. Lázár B., Veszprémi Zs., Majoros Sz., Móricz I., Légrádi G., Horváth G., Sankó J. (Nagy J.). Edző: ifj. Juhász Ernő.

Gól: Deskó D., Mándi L., Bíró J., Sebestyén G., illetve Szuromi L., Illés P. (öngól). Kiállítva: Császár P. (40. perc). Ifi: 4–0.

Tivadar András: – A korai kiállítás megpecsételte a vendégcsapat sorsát. Becsülettel küzdöttek, de a végén sikerült magabiztosabbá tenni a győzelmünket. Gratulálok az ificsapatunknak is.

Ifj. Juhász Ernő: – A vereség ellenére emelt fővel távozunk egy jó csapat otthonából.

Tarpa–Mérk-Vállaj 2–1 (0–1)

Tarpa, 150 néző, v.: Harsányi.

Tarpa: Bodnár B. – Ködöböcz N., Hidi S., Antal R., Kacsó R., Rózsa R. (Simon Sz.), Dávid G. (Vincze K.), Djacsenko, Szabó A. (Csapó A.), Bartha F., Péter Gy. Edző: Görög Csaba.

Mérk-Vállaj: Boros V. – Bodó R., Molnár Sz., Schupler Sz., Bálint M., Bozsányi S., Sarbau M., Szimuly Gergő, Szabó M., Peres R., Cimpam. Edző: Szimuly Gábor.

Gól: Péter Gy., Simon Sz. (11-esből), illetve Szimuly Gergő. Kiállítva: Bozsányi S. (86. perc), Szimuly Gergő (87. perc). Ifi: 9–0.

Görög Csaba: – Rendkívüli izgalmak közepette, csapatunk óriásit küzdve szerezte meg a három pontot. Külön gratulálok Simon Szabolcsnak, aki a kispadról beugorva már sokadszor döntött el egy mérkőzést a mi javunkra.

Szimuly Gábor: – Ha nincs gyomorfekélye, netalán keveset dohányzik, vagy alacsony a vérnyomása, legyen futballedző! Ezeket a gondokat egy önjelölt emberke megoldja magának. Sajnálom hogy a két kiállítással a jövő hétre is elmeszeltek bennünket.

Szatmárcseke–Csenger 1–0 (1–0)

Szatmárcseke, 50 néző, v.: Máté I.

Szatmárcseke: Bőnyei B. – Máté L., Bakó G., Orsolyák Á., Mándi Zs., Bandics L., Viscsak E., Bozsányi L., Varga Z., Magula M., Della S. (Mándi Z.). Edző: Hadadi Ferenc.

Csenger: Csorvási T. – Mona Á., Antal Z., Gaál K. (Varga K.), Szilágyi L., Pankotai I., Tóth Z. (Bélteki L.), Geletey Z., Budz M., Katona P., Szverenko E. (Kovács J.). Edző: Boros Károly.

Gól: Bandics L. Kiállítva: Máté L. (75. perc), Mándi Z. (86. perc). Ifi: 1–1.

Hadadi Ferenc: – Kilenc emberrel is, hősiesen küzdve, úgy érzem, megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. Köszönjük Tóth Zoli bizalmát.

Boros Károly: – Megérdemelt hazai győzelem született egy parázs hangulatú mérkőzésen. Ismét le kell szálljunk a földre, túl korán jártunk a fellegekben.

Tisztaberek–Tunyogmatolcs 4–2 (2–1)

Tisztaberek, 50 néző, v.: Híres T.

Tisztaberek: Makay Z. – Juhász A., Rudnák N., Kiss G. (Molnár Roland), Molnár Róbert, Homoki G. (Nyisztor T.), Bartha K. (Gombos M.), Lukács N., Juhász N. (Mester A.), Császár T., Lázár R. Edző: Oroszi István.

Tunyogmatolcs: Haklik A. – Varga P., Tisza S. (Mercz J.), Nagy J., Csorvási L., Kisgyörgy T. (Kiss I.), Szarka Sz., Csercsa J., Fóri A., Vince R. (Szabó R.), Franku A. Megbízott edző: Kisgyörgy Tibor.

Gól: Bartha K. 3, Juhász A., illetve Franku A. 2. Ifi: 4–2.

Oroszi István: – Gratulálok a fiúknak, mert sikerült ismét csapatként játszaniuk és egy jól futballozó ellenfelet tudtak legyőzni.

Kisgyörgy Tibor: – A csapat nagyon összeszedetten, jól játszott, amihez gratulálok. A játék alapján közel álltunk a pontszerzéshez, remélem, ez a teljesítmény önbizalmat kölcsönöz a folytatáshoz. ​