2015.10.14. 12:27

Kung-fu országos bajnokság - Szabolcsi sikerek a törökbálinti sportcsarnokban

Nyíregyháza - A törökbálinti sportcsarnokban megrendezett versenyen 23 egyesület 105 versenyzője vett részt. A rendezvényen az utánpótlás korúak között küzdőtérre léptek a Tai Qi SE. versenyzői is.

Miló Mester tanítványai közül Vaskó Dániel szerepelt a legjobban, Ő bajnok lett tai qi formagyakorlatban. Light contactban, a döntőben fölényes győzelmet aratva, szintén bajnok lett. Full contact sandában ezüst érmet szerzett. Vaskó Dávid és Marosi Darrel egy korcsoporttal följebb indulva is kiharcolt egy-egy bronz érmet.