2015.10.24. 17:17

Végre! Gólt szerzett a Tiszalök – igaz, megint kikapott

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Homa Sport megyei I. osztály 11. fordulójának nyitányán négy mérkőzést játszottak.

Tiszalök–Mátészalkai MTK 2–5 (1–4)

Tiszalök, 70 néző, v.: Hegedűs Cs.

Tiszalök: Gagyi S. – Jónás D. (Majoros P.), Szabó M., Bognár A., Körei Zs., Puncsák Cs., Kovács J., Balogh A. (Tánczos G.), Csizmarik Á., Kosztik D., Kiss R. Edző: Kovács János.

Mátészalka: Pindzsula P. (Vakarcs I.) – Drabik M., Sarkadi G., Rézműves F., Magyari M., Szántó Z. (Kocsán G.), Botos A. (Docsa I.), Botos D., Soltész B., Petrohai M. (Petrohai G.), Batizi-Pócsi N. (Lyáh A.). Edző: Siska Attila.

Alacsony színvonalú mérkőzésen a vendégek talán jobban akarták a győzelmet.

Gól: Szabó M., Kiss R., illetve Petrohai M., Soltész B., Botos A., Szántó Z., Lyáh A.

Kovács János: – Pozitívum, hogy végre gólt tudtunk szerezni, de még mindig hátráltatja csapatunkat a rengeteg egyéni hiba. Sanyi bá, remélem a héten is fogadott ránk!

Siska Attila: – A színvonal helyenként elért egy augusztus 20-i nősök–nőtlenek meccset...

Nyírgyulaj–Baktalórántháza 4–3 (2–2)

Nyírgyulaj, 200 néző, v.: Tordai.

Nyírgyulaj: Kecskés G. – Tóth B., Vass I., Czerula Zs., Bakró R., Erdei Z., Gózner K., Nagy T. (Lőrincz S.), Siska G. (Varga A.), Oxi R., Lovas N. Edző: Lukács Tibor.

Baktalórántháza: Tóth K. – Kántor F. (Sitku Á.), Kozma J., Lakatos I., Geda G. (Illés L.), Balogh G., Csordás G., Szabó G. (Molnár L.), Miskolczi L., Szabó R., Marics G. Játékos-edző: Illés László.

Igazi szomszédvári rangadón a nézők jól szórakoztak, mert sok gólt és sárga lapot, na meg nagy csarát láthattak.

Gól: Erdei Z. 2, (egyet 11-esből) Gózner K., Nagy T., illetve Marics G. 2 (egyet 11-esből), Csordás G. Ifi: 0–6.

Lukács Tibor: – A nagyon sok hiányzó ellenére a csapat maximálisan kitett magáért. Most tényleg jár a gratuláció minden játékosnak.

Illés László: – Aki higgadtan futballozik, abban nincs meg a kellő lendület, akiben ez megvan, annak remeg a lába. Így nagyon nehéz meccset nyerni.. Rajtam kívül talán érdemes lenne a három játékvezető is meginterjúvolni...

Kemecse–Sényő-Carnifex 0–2 (0–2)

Kemecse, 180 néző, v.: Losonczki.

Kemecse: Kromplák Gy. – Birovecz J., Bódi V. (Oláh A.), Hornyai D. (Bodó I.), Sárközi D. (Éles Cs.), Soós G., Kovács M. (Lábas P.), Dócs N., Pap M., Csatári Á., Csáki A. (Kiss M.). Edző: Falatovics László.

Sényő: Szabó Z. – Fiumei V. (Kléninger L.), Karaffa I., Oláh D., Szűcs F., Lakatos L., Haburcsák B., Horváth N., Orosz M., Toldi A. (Kovács I.), Ruska T. (Gégény Zs.). Edző: Ember Roland.

Az első félidőben a Sényő uralta a mérkőzést, a másodikban felbátorodott a Kemecse, így kiegyenlítetté vált a játék.

Gól: Toldi A., Orosz M. Ifi: 0–12.

Falatovics László: – Megérdemelten nyert az ellenfél.

Ember Roland: – Ilyen stílusban játszó ellenféllel szemben nehéz kibontakozni. Ugyanakkor, amiért jöttünk megvalósítottuk, emiatt le a kalappal a fiúk előtt. Gratulálok az ifi fölényes győzelméhez is.

Nagyecsed–Mándok 2–0 (0–0)

Nagyecsed, 250 néző, v.: Hajdú I.

Nagyecsed: Makó R. – Dobos Z., Ricsei F., Homann R., Zámbó K., Czifrák R. (Bodogán Z.), Nyíregyházi G. (Bulyáki A.), Ascsillán L., Ladányi D. (Bornemisza I.), Marinas (Gyöngy T.), Ádámszki R. (Somlyai G.). Edző: Opre Mihály.

Mándok: Pécsi V. – Turbucz T., Tempfli, Varga D., Bárány T., Szabó T., Galambos L., Costea, Dascal (Till J.), Dancs A., Balás G. Edző: Borza László.

Az első félidei kapkodó játék után a hazai csapat a folytatásban megmutatta igazi arcát és szép győzelmet aratott.

Gól: Marinas, Somlyai G. Ifi: 5–1.

Opre Mihály: – Mély talajú pályán nem alakulhatott ki folyamatos játék, az igazsághoz tartozik, hogy első félidőben az ellenfél többet birtokolta a labdát, de nekünk volt három helyzetünk. A szünet után a látottak alapján pedig úgy érzem, megérdemelten nyertünk. A győzelmet annak a Fradi-drukkernek ajánljuk, aki a büntetésünket kifizette!

Borza László: – Két pontrúgásnál nem figyeltünk, ezt egy jó csapat kihasználja. Gratulálok az ellenfélnek!