2016.02.28. 17:15

Feltámadt a Nagyhalász!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Homa Sport megyei I. osztály 16. fordulójában három mérkőzést rendeztek vasárnap.

Nagyhalász–Gyulaháza 4–1 (1–1)

Nagyhalász, 150 néző, v.: Nagy F.

Nagyhalász: Gagyi S. – Szőlősi L., Bognár A., Böszörményi D. (Ludánszki I.), Bene L., Gyügyei Z., Fábri D. (Simon D.), Bartha Z. (Tóth N.), Kiss R. (Tóth Zs.), Fábri Z., Hajzer L. Edző: Opre Mihály.

Gyulaháza: Bandor F. – Bagi T., Mizsák R. (Farkas G.), Deák Z. (Kapin M.), Kun Á. (Bardi B.), Tóth F., Tóth D., Éles I., Deák B., Gáti Sz., Lévai Cs. Játékos-edző: Deák Béla.

A hazaiak a második félidő elején megnyugtató előnyre tettek szert és biztosan nyertek.

Gól: Kiss R. 2 (egyet 11-esből), Fábri Z., Gyügyei Z., illetve Bagi T. Ifi: 3–2.

Opre Mihály: – Ilyen gyengén a felkészülési időszak során egyszer sem futballozott a csapat, ettől függetlenül szép gólokat szereztünk. Mondaná erre a győzelemre egy debreceni volt barátom: pont nélkül már nem esünk ki!

Deák Béla: – Ahelyett, hogy az első félidőben eldöntöttük volna a mérkőzést, buta hibák miatt súlyos vereségbe szaladtunk bele.

Mándok–Sényő-Carnifex 1–3 (1–0)

Mándok, 200 néző, v.: Bendik T.

Mándok: Oláh D. – Szabó T., Hidi N., Tempfli I,. Bárány T., Orgován Gy. (Győri J.) Dancs A., Costea, Tudja D., Varga D., Balás G. Edző: Borza László.

Sényő: Szabó Z. – Szűcs F., Bernáth M., Klepács K, Gégény I., Farkas M., Kléninger L., Orosz M., Ruska T., Toldi A., Timák Cs. (Ádám D.). Edző: Ember Roland. Megérdemelt vendégsiker.

Gól: Varga D., illetve Ruska T., Farkas M., Toldi A. Kiállítva: Tudja D. (85. perc). Ifi: 2–4.

Borza László: – A második félidőben rettentően gyengék voltunk, ennek következménye a vereség.

Ember Roland: – Az első félidő a küzdelemről szólt, a másodikban viszont a szó legszorosabb értelmében elkezdett futballozni a csapat, és teljesen megérdemelt győzelmet aratott. Gratulálok az ifi győzelméhez.

Tiszakanyár–Tiszalök 11–0 (6–0)

Tiszakanyár, 150 néző, v.: Paráda.

Tiszakanyár: Szabolcsi M. (Kanyári G.) – Kató I., Kovács I., Pócsi B., ifj. Koskovits Gy., Pap M. (Sinka D.), Kiss P., Illés A. (Terjék Z.), Szathmári D. (Nagy R.), Gégény M., Mátrai N. Edző: Koskovits György.

Tiszalök: Gombos P. – Puncsák Cs., Balogh A., Jónás G., Balogh I., Kerekes M., Papp R. (Poczkodi R.), Horváth K., Gergely D., Nagy S., Kovács J. Játékos-edző: Bécsi Krisztián.

A nehéz talajú pályán kezdetben akadozott a hazaiak játéka, majd belelendültek és magabiztos győzelmet arattak.

Gól: Gégény M. 5, Mátrai N. 3, Szathmári D. 2, Pócsi B. (11-esből). Ifi: 18–0.

Koskovits György: – Ezért a győzelemért is csak három pontot adnak, a csapat ezt megünnepli a polgármester úr születésnapjával együtt. Aztán készülünk a következő feladatra.

Bécsi Krisztián: – Hatalmas egyéni hibákat vétettünk. Gratulálunk az ellenfélnek, további sok sikert nekik.

1. Ibrány 16 12 2 2 63–16 38

2. Nagyecsed 16 9 5 2 26–14 32

3. Sényő 16 10 2 4 46–23 32

4. Szakoly 16 9 2 5 30–22 29

5. Nyírgyulaj 16 8 2 6 39–34 26

6. Tuzsér 16 7 5 4 32–22 26

7. Szatmár Unió FC 16 7 4 5 44–29 25

8. Mándok 16 7 4 5 40–29 25