2016.10.01. 17:37

"Jól játszott a csapat, ami kellően megalapozta a tejfakasztó buli hangulatát"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Dinamit-csoport 8. fordulójának szombati nyitányán  három mérkőzést rendeztek.

Tiszadob–Terem 3–4 (0–2)

Tiszadob, 120 néző, v.: Sípos A.

Tiszadob: Kolcsár Sz.(Jancsó L.) – Kiss N., Kovács J., Mata T., Szopkó P., Kiss Cs. (Tóth A.), Marczis R., Domoszlai L., Tálas A., Jónás V. (Tóth N.), Tóth R. (Jónás L.). Játékos-edző: Jancsó László.

Terem: Mitracica – Salagean, Kondor E., Kiss T., Marincas, Baráth J., Obis, Moldovan, Virág G., Gaginas, Horváth K. Játékos-edző: Fábián Péter.

Gól: Domoszlai L., Tóth A., Marczis R., illetve Horváth K. 2, Obis 2. Kiállítva: Gaginas (70. perc). Ifi: 1–0.

Jancsó László: – Kritikán aluli, minősíthetetlen játékvezetés mellett két potyagól után későn ébredtünk. Sikerült örömet szereznünk a bajnokság leggyengébb csapatának is!

Képíró Dániel egyesületi elnök: – Ilyen játékvezetők szerintem ebben a megyében is vannak... Szeretném megköszönni a korrekt hazai csapatnak, hogy hozzájárultak az időpontváltáshoz.

[poll id="1164"]

Újfehértó–Encsencs 4–3 (2–0)

Újfehértó, 200 néző, v.: Pokoraczki.

Újfehértó: Lippa J. – Bárány L., Pallai G., Karaffa I., Dénes K., Petics Gy., Potyók J. (Máté G.), Zámbó D., Kántor T. (Pallai B.), Kiss T. (Tóth Sz.), Szilágyi Á. (Osikóczki I.). Játékos-edző: Kiss Tamás.

Encsencs: Sivadó J. – Horlánszki L., Szilágyi G., Kósa R., Varjasi K., Küzmös R., Szilágyi Z., Bíró L., Konyha Cs., Bíró Zs., Kónya M. Megbízott edző: Szabó Sándor.

Gól: Kántor T. 2 (egyet 11-esből), Kiss T., Petics Gy., illetve Szilágyi G. 2, Bíró Zs. Kiállítva: Varjasi K. (81. perc), Küzmös R. (84. perc), Szilágyi Z. (86. perc). Ifi: 7–0.

Kiss Tamás: – A játék képe alapján nagyobb különbséggel is győzhettünk volna, de egy agyonnyert mérkőzést magunknak tettük nehézzé.

Szabó Sándor: – Játékvezetői segítséggel nyert a hazai csapat.

Kemecse–Geszteréd 10–1 (5–0)

Kemecse, 150 néző, v.: Siroki.

Kemecse: Szabolcsi M. – Csatári Á., Soós G., Bárány T. (Sándor L.), Karkusz A., Babják Cs. (Márton P.) , Hokk B. (Kovács M.), Lukács G. (Bodó I.)., Pap M., Balázsi P. (Bárdos A.), Madzin I. Edző: Borza László.

Geszteréd: Sándor A. – Vass D., Mikó I., Papp R. (Gilányi M.), Horváth L., Vass G., Marcondes (Szilágyi J.), Géczi P., Gégény Z. (Jávor N.), Ugrai Cs. (Papp T.), Kiss L. (Imre J.). Játékos-edző: Géczi Péter.

Gól: Madzin I. 5, Pap M. 3, Balázsi P., Hokk B., illetve Géczi P. Ifi: 7–2.

Borza László: – Jól játszott a csapat, ami kellően megalapozta a tejfakasztó buli hangulatát. További sok sikert a Geszterédnek!

Géczi Péter: – Jó időben jó pályán kellemes ellenfele voltunk a kemecsei csapatnak. Tőlünk pedig sokkal több kell a folytatásban. Gratulálok a hazaiaknak.