2016.11.26. 10:24

Női asztalitenisz BL - Harmadik mérkőzését is elveszítette a Postás

Budapest - A Postás SE sima vereséget szenvedett a Póta Georginával felálló német bajnok TTC Berlin Eastside csapatától a női asztalitenisz Bajnokok Ligája pénteki játéknapján.

Az európai szövetség (ETTU) honlapja szerint a budapesti találkozón a hazai együttes egyetlen játszmát sem tudott nyerni a három mérkőzésen. A Postásnak ez volt a harmadik veresége a BL-ben, ugyanis korábban a berliniek vendégeként 3-1-re, a francia TT Saint Quentin csapatától pedig 3-0-ra kapott ki.

A Postás december 16-án a TT Saint Quentin otthonában játssza utolsó meccsét.

Női Bajnokok Ligája:

A csoport:

Postás SE-TTC Berlin Eastside (német) 0-3

Li Csien-Póta Georgina 0-3 (-5, -9, -6)

Ruta Paskauskiene - San Hszia-ona 0-3 (-7, -6, -14)

Kertai Rita-Hamamoto Jui 0-3 (-4, -10, -5)

Az állás: 1. TTC Berlin Eastside (német) 6 pont/3 mérkőzés, 2. TT Saint Quentin (francia) 3/2 (3-3), 3. Postás SE 3/3 (1-9)