2017.03.26. 18:19

"Sikerült megtalálnunk a harmadik erőt, amit Véber Gyuri keresett"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 20. fordulójának mérkőzéseit rendezték vasárnap.

Vaja–Nyírmada 1–2 (0–1)

Vaja, 80 néző, v.: Losonczki F.

Vaja: Simák Zs. – Simon K., Noszál T. (Varga P.), Sándor A. (Simák L.), Jónás J., Mocsár G., Mulutó P., Soós K., Kerekes M. (Gáspár D.), Kósa G. (Kiss Attila), Kiss T. Edző: Kiss Attila.

Nyírmada: Papp G. – Jurkinya M., Danku A., Horváth J., Szikszai A., Járomcsák G., Mátyus Cs., Kozma A. (Szőke I.), Balogh A., Jónás A., Csonka L. Játékos-edző: Szőke István.

Gól: Kerekes M., illetve Danku A. 2. Ifi: 2–1.

Kiss Attila: – Az első félidőben megint bealudtunk, a másodikban egy egy után akár meg is nyerhettük volna a meccset, de ez sajnos, nem jött össze. További sok sikert kívánok Nyírmadának, gratulálok ificsapatunk győzelméhez.

Szőke István: – Jó játékvezetés mellett, már az első félidőben el kellett volna döntenünk a meccset. A sok kihagyott helyzet majdnem megbosszulta magát, de a végén csak sikerült kicsikarnunk a győzelmet.

Nyírkarász–Kék 8–0 (2–0)

Nyírkarász, 150 néző, v.: Szabó Á.

Nyírkarász: Borkó J. (Pál R.) – Csuka Gy., Tóth T. (Kasza R.), Liptai D., Varga J., Kovács L., Bandor J. (Tóth B.), Belinszki Sz. (Király J.), Rákóczi L., Horváth G., Liptai A. (Till J.). Edző: Dudás Zoltán.

Kék: Kerekréti G. – Gáspár S., Veress Á., Kerekréti Á. (Kóka B.), Szurcsik Z., Ignácz G., Bodó I., Csombók I Cs. (Novák K.), Csombók II Cs., Horváth A., Torma I. (Benczi Z.). Edző: Fabók István.

Gól: Rákóczi L. 3 (egyet 11-esből), Varga J. 2, Csuka Gy. 2, Kovács L. Ifi: 10–0.

Dudás Zoltán: – Sportszerűen játszó ellenfelet, közepes játékkal is, viszont szép gólokkal, megérdemelten győztünk le. Bízom benne, hogy egyes játékosaim a meccs után ismét magukra találnak.

Fabók István: – Nekünk egy szoros meccsen sikerült megtalálnunk a harmadik erőt, amit Véber Gyuri keresett. Szerintem ez a gravitáció lehet, mert a labda nem oda megy, ahová gondoljuk, hanem ahová rúgjuk.

Demecser–Tiszaszentmárton 5–3 (3–1)

Demecser, 100 néző, v.: Tassy T.

Demecser: Kiss R. – Bacskai A. (Kocsis Z.), Kriser Sz. (Csáki L.), Hudák N., Kantár K., Fabu R., Erőss P:, Gombkötő S., Kiss M., Hajnal A., Minyin. Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Tiszaszentmárton: Mászáros T. – Bodnár M. (Ésik M.), Jónás Kálmán (Balogh K.), Jónás A., Iván S., Balogh R., Iván V., Farkas T., Koszta Z., Jónás Krisztián, Bulitka L. Edző: Golyán Gergő.

Gól: Kocsis Z. 2, Erőss P., Minyin, Gombkötő S., illetve Koszta Z., Bulitka L., Jónás A. Ifi: 18–0.

Gombkötő Sándor: – Az óraátállítás alaposan megzavarta a csapatomat, de a győzelem a lényeg. Jó játékvezetés mellett, egy szervezetten játszó csapat ellen szereztük meg a három pontot.

Golyán Gergő: – A két félidei álmos kezdésünk megpecsételte a sorsunkat. Becsülettel küzdöttünk, így ki lehet kapni.

Őr–Újdombrád 1–0 (0–0)

Őr, 80 néző, v.: Kocsis Zs.

Őr: Oláh M. – Varga J., Márton T., Szabó V., Soltész Á. (Lapos P.), Tisza Á. (Szender S.), Benkő J., Bégány Zs., Tisza M., Deme B., Anda G. Edző: Kálmándi Bertalan.

Újdombrád: Kmetz T. – Kernács József (Komlósi T.), Virtás D. (Lakatos Z.), Farkas A., Kernács János, Nagy R., Bagin S., Hajdu L., Koi B., Szőlősi L. (Kőrösi A.), Ignéczi Cs. (Geri K.). Játékos-edző: Szőllősi Lóránd.

Gól: Szabó V. (11-esből). Ifi: 15–1.

Kálmándi Bertalan: – Igaza volt a vajai kollégának, mert ki-ki meccset játszottunk Újdombráddal. Nyögvenyelős volt, de ezért is három pontot adnak. A csapat a polgármester úr, és egyben sportelnökünk hatvanadik születésnapjára ajánlja fel a győzelmet.

Szőlősi Lóránd: – Ismét vereséget szenvedtünk. Rájöttem, hogy mi lehet a probléma, biztos héberül mondom a taktikát. Jövő héttől beiratkozom egy nyelvtanfolyamra, hátha megértik a játékosok, hogy mit akarok. Gratulálok az ellenfélnek.

Fényeslitke–Ajak 1–3 (0–1)

Fényeslitke, 150 néző, v.: Oláh Z.

Fényeslitke: Márta J. – Nagy M. (Fodor Cs.), Kázsmér L., Sáreczki F. (Halász T.), Fodor G., Balogh K., Sárkány G., Lovas I., Miskolczi Á., Pólyán I., Kovács A. (Szilágyi G.). Játékos-edző: Sárkány Gábor.

Ajak: Kovács T. – Sütő N., Kerekes M., Iski D. (Lakatos B.), Molnár B., Lábas P., Iski T., Takács J., Haga J. (Petró Zs.), Markos J., Szuromi L. Edző: Csoma Dezső.

Gól: Lovas I., illetve Lábas P. 2, Kerekes M. Kiállítva: Kázsmér L. (85. perc). Ifi: 1–3.

Mártha Ferenc vezetőségi tag: – Akaratgyenge játék, megérdemelt vendégsiker.

Csoma Dezső: – Gratulálok a csapatomnak, végig nagyon fegyelmezetten játszottunk. A vajai edzőkollégának nem ajánlom a tippmixet!

Tiszakanyár–Záhony 3–1 (2–0)

Tiszakanyár, 150 néző, v.: Majoros T.

Tiszakanyár: Kanyári G. – Molnár Zs., Csáki R., Balla J., Ablonczy D., Vicickó L. (Maklári Á.), Illés A., Nagy Á., Tóth N. (Dobrai D.), Jánvári D. (Molnár P.), Rézinger B. (Nagy R.). Játékos-edző: Csáki Róbert.

Záhony: Leskovics A. – Kacsúr A., Kiss T., Huzdik P., Sére L., Sárközi D., Balogh S., Semegi T., Fekete L., Kovács I., Gégény Z. (Kiss R.). Edző: Berecz Csaba.

Gól: Rézinger B. 2, Ablonczy D., illetve Sárközi D. Ifi: 9–1.

Csáki Róbert: – Nem volt egy nagy meccs, és döntetlen sem lett, valamint az egyik csapat elvesztette tavaszi veretlenségét... Az első félidőben nagy jó, a másodikban viszont nagyon rossz felfogásban játszottunk – jó játékvezetés mellett. További sok sikert kívánok ellenfelünknek, gratulálok az ificsapatunk eddigi tavaszi szerepléséhez.

Berecz Csaba: – Játékra szinte alkalmatlan időjárási körülmények között, saját magunkat vertük meg. Három eladott labda, és az első félidőben öt perc alatt elrendeztük magunkat. A folytatásban több lehetőségünk is akadt a felzárkózásra, ebből egyet sikerült értékesítenünk. Ha a második félidőben mutatott játékot a további mérkőzéseken is hozzuk, akkor tudunk előrelépni.

Pátroha–Ladányi TC 4–0 (2–0)

Gégény, 80 néző, v.: Kaibás.

Pátroha: Szabó A. – Ujj Gy., Pataki G., Balogh I., Borku T., Molnár V., Orgován Gy. (Mozga Gy.), Szitai R., Ballai Z., Csépke M., Boda R. Játékos-edző: Lelt József.

Ladányi TC: Hosszú L. – Sajtos N. (Matócsi A.), Árva B., Kovács D., Demeter A., Vantyuch B., Erdei K., Bálint K., Demeter L., Czap G., Sajtos R. (Révész Z.). Játékos-edző: Sajtos András.

Gól: Boda R., Balogh I., Molnár V., Árva B. (öngól). Ifi: 9–0.

Lelt József: – Volt egy bölcs barátom, akitől azt tanultam, sokkal jobb nyerni, mint kikapni...

Sajtos András: – Amíg nem rúgunk kapura, addig nem kell sem várni, sem remélni a pontokat. Elnézést kérek nézőinktől ezért a produkcióért.

Szabadnapos: Dombrád.