2017.04.02. 09:25

Ma zárul a kézilabda B-kategóriás diák­olimpia országos döntője

Nyíregyháza - Nagyüzem volt szombaton a kézilabda B-kategóriás diák­olimpia országos döntőjének.

Nyíregyháza - Nagyüzem volt szombaton a kézilabda B-kategóriás diák­olimpia országos döntőjének. A megyénkbeli csapatok közül a lányoknál érintett fehérgyarmati Deák a pénteki vereség után szombaton kétszer is nyert. Előbb a Szentgotthárd (13-7) majd a Szolnok ellen sikerült nyerniük a szatmáriaknak, ezzel az A-csoport második helyén zártak.

A fiúknál a pénteken győztes nyíregyházi Kölcsey szombaton két 20-11-es meccset játszott. Az elsőt megnyerte az Ásotthalom , a másodikat elveszítette a Győr ellen, így a C-csoport második helyén zárt.

A nyíregyházi Krúdy a nyitókör veresége után kétszer nyert, a Pécs ellen 27-8-ra, a Szolnok ellen pedig 14-8-ra, és a B-kvartett második helyén végzett.

Mivel az érmes helyekért csak a csoportgyőztesek játszhattak, a vasárnapi zárónapon csapataink az 5-8. helyért a Tiszavasvári úti csarnokban folytathatják.