2018.02.22. 10:18

Férfi vízilabda ob I - Pont nélkül zárta az alapszakaszt a Szeged

Budapest - A Miskolc papírforma győzelmet aratott a sereghajtó, s a mezőnyben egyedüliként pont nélküli Szeged vendégeként szerdán a férfi vízilabda ob I alapszakaszának zárófordulójában.

A Miskolc a B csoport harmadik helyén zárt.

Az alapszakaszt követően a két csoport 1-4. helyezettjei a középszakasz felső-, 5-8. helyezettjei pedig alsóházában folytatják. Az együttesek az alapszakasz mérkőzésein szerzett összes pontjukat magukkal viszik, a lőtt és kapott gólokat viszont törlik.

A középszakaszban nyolc fordulót rendeznek, s a végeredmény alapján következhet majd a bajnoki rájátszás, amelyben a legjobb négy folytatja az érmekért. A középszakasz legjobbja a negyedikkel, a második a harmadikkal játszik.