2018.07.21. 18:46

Viktor legyőzhetetlen volt

Nagyhalász - Remek versenyt hozott szombaton délután a Nagyhalász Speedway Ringen a salakmotoros MACEC Kupa első fordulója.

A kitűnő pályán izgalmas futamokat láthattak az érdeklődők, végül a valamennyi futamjában győztes Viktor Trofimov végeztett az élen. A második hely sorsát különfutam döntötte el, a párviadalt Patrik Wojdiló nyerte Andriy Kobrin előtt. A magyarok közül Kovács Roland a hetedik, Fazeka Dennis a tizedik, míg Bárány Márk a tizenkettedik helyen zárt.

MACEC Kupa, 1. forduló, Nagyhalász Speedway Ring. 1. Viktor Trofimov (lengyel) 15, 2. Patrik Wojdilo (lengyel) 13, 3. Andriy Kobrin (szlovák), 7. Kovács Roland 9, 11. Fazekas Dennis 6, 12. Bárány Márk 5 ponttal