2018.08.09. 11:06

A zárt kapus meccsen már tizenöt volt közte

Kisvárda - A Kisvárda Master Good SE élvonalbeli női kézilabdázói szerdán újabb edzőmérkőzést játszottak, a héten már a másodikat a román Zilah ellen.

A zárt kapus meccsen kétszer 25 és egyszer 20 perces félidőt játszottak a felek, és nem volt hiány az izgalmas jelenetekben. A keddi, szoros győzelem (26–24) után szerda délelőtt 45–30-re győzött a KKC. Az együttes legközelebb szombaton 16 órától a szlovák első osztályú Michalovce ellen lép pályára.

Jegyzőkönyv

Kisvárda Master Good SE–HC Zalau 45–30 (21–14)

Kisvárda: Pásztor B., Weronika K. (kapusok) – Horváth 1, Tomkovic 1, Katona, Mílosevic 1, Avdekova.2, Mihajlov, Rebikova. 6, Dragut 7, Radojevics 1, Klikovac, Hatunova 2, Marincsák 8, Orbán 3, Benko4, Milanovic 5, Tamires.4, Edző: Vlatko Djonovics.