2018.11.02. 14:49

Két ezüstöt bunyóztak a serdülők bajnokságán

Nyíregyháza - A napokban a kaposvári sportcsarnok adott otthont a serdülőkorú ökölvívók országos bajnokságának.

Az NYVSC-Big Boxing fiataljai közül Petrimán Milán (50 kg) fantasztikus teljesítményt nyújtva két nyert meccsel került a döntőbe, ahol megosztott pontozással veszített a házigazda klubot képviselő versenyzővel szemben. Nagy Lajos és Nagy Márk tanítványai közül Kiss Sándor (40 kg) erőnyerőként került a döntőbe, ahol sajnos nem tudta bizonyítani képességeit, és pontozással kikapott. Kovács András (56 kg) pontozással kapott ki a későbbi ezüstérmestől, így a hatodik helyen zárt.