Sport

2019.02.22. 08:47

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Budapest - - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Budapest - - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 22., péntek:

M4 Sport

20.00: Kosárlabda, férfi világbajnoki selejtező, Olaszország-Magyarország

Duna World

14.30: Tenisz-WTA-torna, Budapest

Sport 1

13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolása

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bremen-Stuttgart

Sport 2

17.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Düsseldorf

21.30: Ökölvívás, profi gála, Budakalász, Szellő Imre-Denis Simic

Eurosport 1

10.00: Északi összetett, világbajnokság, Seefeld

12.45: Alpesi sí, világkupa, Banszko

14.00: Síugrás, világbajnokság, Seefeld

15.45: Északi összetett, világbajnokság, Seefeld

19.45: Sznúker, Shoot Out, Watford

Eurosport 2

9.15: Alpesi sí, világkupa, Banszko

13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolása

13.45: Sznúker, Shoot Out, Watford

15.00: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 3. szakasz

16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 3. szakasz

Digisport 1

13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolása

14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

20.10: Labdarúgás, Serie A, Milan-Empoli

Digisport 2

17.45: Jégkorong, EBEL, középszakasz, Fehérvár AV19-Vienna Capitals

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lille

Digisport 3

18.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka-Fenerbahce

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Bayern München

Spíler1 TV

20.15: Labdarúgás, Premier League, West Ham-Fulham

Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Huesca

február 23., szombat:

M4 Sport

14.30: Kézilabda, női NB I, Vác-Siófok

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Puskás Akadémia

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-MTK Budapest

Sport 1

13.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, CSM Bucuresti-Győri Audi ETO KC

15.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Balatonfüred - Saint-Raphael

17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Nantes - MOL-Pick Szeged

19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria - Thüringer

Sport 2

0.00 és 23.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Köln-Sandhausen

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Hertha

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Düsseldorf-Nürnberg

20.30: Küzdősport, UFC Fight Night, Prága

Eurosport 1

2.15 és 5.00: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Victoria

8.45: Sílövészet, Európa-bajnokság, Fehéroroszország

10.30: Sífutás, vb, Seefeld

14.00: Síugrás, vb, Seefeld

19.45: Sznúker, Shoot Out, Watford

Eurosport 2

8.45: Szabadstílusú sí, vk, Sunny Valley

10.30: Alpesi sí, vk, Crans Montana

12.00: Sílövészet, Európa-bajnokság, Fehéroroszország

13.15: Szánkó, vk, Szocsi

15.15: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 4. szakasz

16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 4. szakasz

Digisport 1

13.00: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Tottenham

16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

20.25: Labdarúgás, Serie A, Frosinone-Roma

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Atalanta

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Nimes

20.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Nice

Digisport 3

16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Bursaspor

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Angers

Spíler1 TV

4.00: Jégkorong, NHL, Vegas Golden Knights-Winnipeg Jets

13.00: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Tottenham

18.00: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Crystal Palace

23.00: Jégkorong, NHL, Columbus Blue Jackets-San Jose Sharks

Spíler2 TV

16.00: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Barcelona

18.15: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Celta Vigo

20.30: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Eibar

február 24., vasárnap:

M4 Sport

14.15: Futsal, férfi Magyar Kupa, döntő

17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Kaposvár-ZTE

Sport 1

12.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Grundfos-Tatabánya - Hannover-Burgdorf

15.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Kiel-GOG

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Telekom Veszprém-Meskov Breszt

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Montpellier-Barcelona

Sport 2

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover-Frankfurt

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Leverkusen

21.30: Kosárlabda, NBA, Toronto Raptors-Orlando Magic

Eurosport 1

3.15 és 5.00: Motorsport, Supersport- és Superbike-világbajnokság, Victoria

8.45: Sílövészet, Európa-bajnokság, Fehéroroszország

10.00 és 13.00: Északi összetett, vb, Seefeld

11.30: Sífutás, vb, Seefeld

14.30: Síugrás, vb, Seefeld

19.45: Sznúker, Shoot Out, Watford

Eurosport 2

8.45: Szabadstílusú sí, vk, Sunny Valley

10.30: Alpesi sí, vk, Crans Montana

12.30: Alpesi sí, vk, Banszko

15.00: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 5. szakasz

16.15: Kerékpár, Algarvei körverseny, 5. szakasz

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Cagliari

14.40: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Juventus

20.10: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Internazionale

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Genoa

17.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Napoli

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lyon

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Bordeaux

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Marseille

Spíler1 TV

2.00: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-Pittsburgh Penguins

14.20: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Liverpool

18.30: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-New York Islanders

Spíler2 TV

16.00: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Villarreal

18.15: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Betis

20.30: Labdarúgás, La Liga, Levante-Real Madrid

-MTI-

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!