SZON - Autó

2018.06.12. 09:48

Új KIA gépjármű értékesítési tanácsadó állásajánlat

A Jász-Plasztik Autócentrum Kft. Magyarország legnagyobb, magyar tulajdonban lévő KIA márkakereskedése.

Bővülő csapatunkba olyan magas színvonalú, minőségi munkát végző munkatársakat keresünk, akik elhivatottan tudják képviselni a KIA márkát egy exkluzív környezetben, s akiket vezetőségünk messzemenőkig támogat a szükséges folyamatos magas szintű képzéssel, személyi, tárgyi feltételek és a megfelelő munkakörnyezet biztosításával.

A Jász-Plasztik Autócentrum nyíregyházi csapatába

Új KIA gépjármű értékesítési tanácsadó

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • új KIA gépjárművek értékesítése
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • új ügyfelek szerzése, piacbővítés
  • a vevőelégedettség és élmény biztosítása szakszerű munkavégzés révén
  • Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • 2-3 éves, az értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Személyiséggel szembeni elvárások:

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • gyors, hatékony problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • motivált, pozitív gondolkodású
  • új ismeretek iránti fogékonyság, nyitottság a rendszeres tanulásra
  • csapatjátékos
  • energikus, határozott, jó fellépés
  • „értékesítői véna”
  • Amit kínálunk:

  • stabil, biztos háttér
  • magas színvonalú, kellemes munkakörnyezet
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • igényes érdekeltségi rendszeren alapuló jövedelem
  • Munkavégzés helye: Nyíregyháza

    Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát küldje el nekünk a [email protected] e-mail címre „KIA Értékesítési tanácsadó” megjelöléssel. Jelentkezését köszönjük!

    (hirdetés)

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!