Hirdetés

2020.05.15. 12:27

Lakatos-hegesztő állásajánlat

A Weinberg ’93 Építő Kft. Magyarország egyik meghatározó vállalata, amely minőségi acélszerkezetek tervezésével, gyártásával és összeszerelésével foglalkozik.

A stabil, folyamatosan növekvő, nemzetközileg is sikeres vállalat jelentős cégként is megőrizte családias és jó hangulatát, jövőbemutató szellemiségét. A Weinberg ’93 Kft. most új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

LAKATOS-HEGESZTŐ

Feladatok:

  • Épület, technológia- és gépváz szerkezet összeállítása műszaki dokumentáció alapján
  • Bevont elektródás kézi ívhegesztés
  • Fedőporos hegesztés
  • Kerámiagyűrűs csaphegesztés
  • Védőgázas fogyóelektródás kézi ívhegesztés tömör huzal- és portöltetű huzal elektródával
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes – szakmai tapasztalattól is függő- jövedelem és juttatások
  • Bejárási támogatás vagy napi bejárás biztosítása
  • Két műszakos munkarend
  • Modern, színvonalas munkakörülmények a Zemplén szívében
  • Dinamikus, támogató, sikeres csapat, összetartó, jó hangulatú, családias légkör
  • Felelősségteljes feladatok, szakmai fejlődési lehetőség, hosszútávú karrier
  • Amit várunk:

  • Szakmai igényesség
  • Megbízhatóság
  • Csapatszellem
  • Igény a fejlődésre
  • Munkavégzés helye: Sárospatak

    Jelentkezésed a [email protected] címre juttasd el Tárgy mezőben az LH/szon azonosítóval, vagy hívd munkatársunkat a 06 20 929 3782-es telefonszámon.

    (hirdetés)

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

    Rovatunkból ajánljuk

    További hírek a témában