2011.06.18. 19:20

Fecsku István a játékosok helyett szégyelli magát...

<p>A labdarúgó &nbsp;Szi-Zo Sport-dr. Zilahi megyei I. osztály 33. fodulójának szombati nyitányán egyetlen mérkőzést játszottak, amelyen egyaránt a bentmaradásért küzdő csapatok találkoztak és döntetlenre végeztek. Hogy ez kinek kedvező? Legkésőbb vasárnap este kiderül...</p>

Tiszavasvári–Fehérgyarmat 2-2 (1-1)

Tiszavasvári, 80 néző, v.: Vitkai. Tiszavasvári: Susánzki - Aszaló (Tamás A.), Lakatos B., Szolyka T., Kurucz T., Gál N(Stefán Á.). , Lajos T. (Nábrádi L.), Bodnár A. (Búr), Nagy I., Szolyka G. (Gyurján R.), Fazekas V. Edző: Fecsku István. Fehérgyarmat: Koncz T. - Docsa I., Batfalschi, Sándor Gy., Marinica, Imre Zs., Orosz Zs., Ponczók, Korponai I.(Pogány J.) , Jakkel, Birta N. Edző: Józsa László, Koncz Tibor. Az első félidőben nagy fölényben, de meddőn futballozott a hazai csapat, egészen a 40. percig. Ettől kezdve teljesen kiegyenlítetté vált a játék, a nagy melegben tíz emberrel sem játszott alárendelt szerepet a Fehérgyarmat. Gól: Nagy I., Fazekas V,, illetve Birta N., Orosz Zs. Kiállítva: Docsa I. (45. percben). Ifi: 18-0. (Tudósító: Hankó András)

Fecsku István: – Ilyen játék után nincs mit mondanom, a játékosok helyett is szégyelleme magam...

Virág István szakosztályvezető: – Csaaptunk ifjúsági játékosokkal volt teletűzdelve, helyzeteink alapján győzelmet érdemeltünk volna.