szon-sportoldal

2012.05.16. 08:29

Tai Qi Boxing stílusbajnokság Újfehértón

Újfehértón rendezték meg a Miló András nagymester nevével fémjelzett Tai Qi Boxing kung fu stílushoz tartozó egyesületek területi bajnokságát.

Újfehértón rendezték meg a Miló András nagymester nevével fémjelzett Tai Qi Boxing kung fu stílushoz tartozó egyesületek területi bajnokságát.A versenyzők formagyakorlat, light contact küzdelem, és földharc kategóriában mérkőztek meg egymással.

Résztvevő csapatok:

  • Miló Kung-fu Team Nyíregyháza
  • Gajdán Tai-Qi SE. Hajdúböszörmény
  • Újfehértói Tai-Qi HDKE
  • Eredmények:

    Gyerek fiú pusztakezes forma:

    Marosi Darel Dániel (Miló Team) 1.

    Vaskó Dávid (Miló Team) 2.

    Serdülő fiú pusztakezes forma:

    Vaskó Dániel (Miló Team) 1.

    Molnár László (Miló Team) 2.

    Dani Sándor (Gajdán Se) 3.

    Gyerek lány pusztakezes forma:

    Marosi Ditta (Miló Team) 1.

    Serdülő lány pusztakezes forma:

    Muszbek Petra (Miló Team) 1.

    Felnőtt nő pusztakezes forma:

    Palicz Anita (Miló Team) 1.

    Felnőtt nő freestyle:

    Szabó Ingrid (Újfehértó) 1.

    Gyerek fiú fegyveres forma:

    Fazekas Márk (Újfehértó) 1.

    Serdülő fiú fegyveres forma:

    Dani Sándor (Gajdán Se) 1.

    Serdülő lány fegyveres forma:

    Muszbek Petra (Miló Team)1.

    Felnőtt férfi fegyveres forma:

    Ricska Sándor (Újfehértó) 1.

    Felnőtt nő fegyveres forma:

    Palicz Anita (Miló Team) 1.

    Felnőtt nő fegyveres freestile:

    Szabó Ingrid (Újfehértó) 1.

    Light contact küzdelem

    8-9 év vegyes  - 35 kg.

    Kiss Lizett (Újfehértó) 1.

    Balogh Levente (Miló Team) 2.

    8 év fiú  -35 kg.

    Balogh Levente (Miló Team)1.

    Zajácz Csaba (Miló Team) 2.

    9 – 11 év fiú, - 33 kg.

    Jászai Tamás (Miló Team) 1.

    Kola Ákos (Újfehértó) 2.

    Marosi Darel Dániel (Miló Team) 3.

    10 év vegyes - 40 kg.

    Marosi Ditta (Miló Team) 1.

    Vaskó Dávid (Miló Team) 2.

    13 – 15 év fiú – 50 kg.

    Molnár László (Gajdán Se.) 1.

    Lovas László (Újfehértó) 2.

    Horváth Tamás (Gajdán Se) 3.

    12 – 14 év fiú + 60 kg.

    Olsevszki Tamás (Gajdán Se) 1.

    Vaskó Dániel (Miló Team) 2.

    13 – 15 év fiú - 54 kg.

    Pásztor Ádám (Újfehértó) 1.

    Cserkuti Gergő (Újfehértó) 2.

    Stefán Attila (Gajdán Se) 3.

    14 – 15 év fiú -75 kg.

    Balsa Dávid (Újfehértó) 1.

    Barabás Csaba (Újfehértó) 2.

    17 - 18 év fiú - 83 kg.

    Cserkuti Tamás (Újfehértó) 1.

    Papp Róbert (Újfehértó) 2.

    Felnőtt nő -60 kg.

    Szabó Ingrid (Újfehértó) 1.

    Palicz Anita (Miló Team) 2.

    Felnőtt férfi – 80 kg.

    Ricska Sándor (Újfehértó) 1.

    Uzonyi Imre (Gajdán Se) 2.

    Senior férfi + 90 kg.

    Balogh János (Miló Team) 1.

    Vaskó István (Miló Team) 2.

    Senior férfi 80 kg.

    Skórán Péter (Miló Team) 1.

    Uzonyi Imre (Gajdán Se) 2.

    Földharc

    8 – 9 év lány – 30 kg.

    Kiss Lizett (Újfehértó) 1.

    Gajdán Edit (Gajdán Se) 2.

    8 – 10 év fiú, - 27 kg.

    Kiss Krisztián (Újfehértó) 1.

    Poroszlai János (Újfehértó) 2.

    Zajácz Csaba (Miló Team) 3.

    9 – 10 év fiú - 35 kg.

    Kola Ákos (Újfehértó) 1.

    Fazekas Marcell (Újfehértó) 1.

    Marosi Darrel Dániel (Miló Team) 3.

    Antal Áron (Gajdán Se) 3.

    9 – 11 év fiú 40 kg.

    Káposznyák Balázs (Újfehértó) 1.

    Jászai Tamás (Miló Team) 2.

    9 – 11 év fiú, - 40 kg.

    Urr Bertalan (Újfehértó) 1.

    Kola Ádám (Újfehértó) 2.

    Balogh Leventa (Miló Team) 3.

    10 – 12 év fiú + 60 kg.

    Vaskó Dániel (Miló Team) 1.

    Papp Ádám (Újfehértó) 2.

    Bózsár Alex (Újfehértó) 3.

    Bakó Zsolt (Gajdán Se) 3.

    10 – 12 év fiú 42 kg.

    Fazekas Márk ( Újfehértó) 1.

    Szabó Tibor (Újfehértó) 2.

    10 – 12 év fiú + 40 kg.

    Szász Viktor (Újfehértó) 1.

    Vaskó Dávid (Miló Team) 2.

    11 – 12 év vegyes – 40 kg.

    Antal István (Újfehértó) 1.

    Marosi Ditta (Miló Team) 2.

    Bakó Bence (Gajdán Se) 3.

    12 – 13 év fiú – 50 kg.

    Molnár László (Gajdán Se) 1.

    Nácsa Szabolcs (Újfehértó) 2.

    Olsevszki Tamás (Gajdán Se) 3.

    Horváth Tamás (Gajdán Se) 3.

    14 – 15 év fiú -55 kg.

    Papp Sándor (Újfehértó) 1.

    Sóvári János ( Újfehértó) 2.

    Lovas László ( Újfehértó) 3.

    13 – 15 év fiú 54 kg.

    Pásztor Ádám (Újfehértó) 1.

    Cserkuti Gergő (Újfehértó) 2.

    Stefán Attila (Gajdán Se) 3.

    14 – 15 év fiú – 75 kg.

    Balsa Dávid (Újfehértó) 1.

    Barabás Csaba (Újfehértó) 2.

    17 – 18 év fiú – 78 kg.

    Cserkuti Tamás (Újfehértó) 1.

    Papp Róbert (Újfehértó) 1.

    Dani Sándor 8Gajdán Se) 3.

    Felnőtt nő – 60 kg.

    Szabó Ingrid (Újfehértó) 1.

    Palicz Anita (Miló Team) 2.

    Felnőtt férfi – 80 kg.

    Ricska Sándor (Újfehértó) 1.

    Uzonyi Imre (Gajdán Se) 2.

    Felnőtt férfi – 90 kg.

    Vaskó István (Miló Team) 1.

    Gyurján László (Újfehértó) 2.

    - Sifu Miló András -

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!