2012.08.24. 18:06

Szabolcsi motoros sikerek Kunmadarason

15. éve már, hogy megrendezésre kerül Kunmadarason a Shox Extrém hétvége, autós motoros gyorsulási verseny.

15. éve már, hogy megrendezésre kerül Kunmadarason a Shox Extrém hétvége, autós motoros gyorsulási verseny.A verseny időpontja augusztus 18-20 volt, ami idén a Cepsa kupa 3. egyben záró futama is volt. A pályáról azt érdemes tudni, hogy 402 m azaz negyed mérföld. Nyíregyházáról öten indultunk neki a hétvégének és mindannyian dobogós helyezést értünk el. A kategóriák amikben rajthoz álltunk, és ahol eredményesek voltunk: Public 600 kategória: Schöck Balázs 2. helyezés (Yamaha R6R a motorkerékpár típusa) Public 954-ig kategória: Szabó Tamás 1. helyezés ( Suzuki GSX-R 750 K8) Szatmári József 2.helyezés (Suzuki GSX-R 750 K5) Public 1000 kategória: Nagyturcsik Róbert 1. helyezés ( Kawasaki ZX-10R) Schöck Béla 2. helyezés (Suzuki GSX-R 1000 K7)

A versenyt követően készült egy közös fénykép, balról Schöck Balázs, Szabó Tamás, Schöck Béla, Szatmári József, a kép készültekor a fényképen Nagyturcsik Róbert sajnos már nem tudod szerepelni számolt be a sikerről Schöck Balázs.