2017.04.01. 19:45

Bajnokhoz méltóan nyert a Fradi

Nyírbátor - Ha valamire azt mondják, országos kettes – nos, a Nyírbátor–Ferencváros férfi NB I B-s kézilabdameccsre nyugodtan rásüthető volt eme kitétel. Elvégre a sereghajtó nyírségiek a bajnoki címet garantáltan bezsebelő Fradit fogadták. Ráadásul Pál Tamás nélkül, míg a másik kulcsjátékos, Járosi Attila bokasérüléssel bajlódva vállalta a szereplést.

Az abszolút favorit Fradi pedig nem szórakozta el a meccset, már a szünetig tetemes előnyt szerzett, majd a folytatásban sem állt le. A sportszerű mérkőzésen végül huszonnégy góllal nyertek a vendégek, vagyis valóban osztálykülönbség mutatkozott a felek között.

Kézilabda: NB I B, férfi

VKK Nyírbátor–FTC 16–40 (8–19)

Nyírbátor, 70 néző, v.: Sándor Gy., Szabó B.

Nyírbátor: Nagy T. – Albecz B., Kiss I. 4, Kovács Zs. 1, Kaszás S. 1, Csonka P. 2/1, Csuzda M. 5. Csere: Egri Gy. (kapus), Lapos P. 1/1, Járosi A. 2, Tóth L., Láng M., Leiter I. Játékos-edző: Kovács László. Kiállítások: 4, illetve 4 perc. Hétméteresek: 2/2, illetve 3/2. Junior: 24–37.