“Tíz emberrel is megmutattuk, hogy nem kell leírni ezt a csapatot”

© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Pannónia Zrt. csoport 7. fordulójában két mérkőzést játszottak szombaton.

Tiszalök-Levelek 5-1 (1-1)

Tiszalök, 150 néző, v.: Lövei.

Tiszalök: Szombati .- Fábián., (Vajda.), Aszalós., Fábián., (Szanics.), Balogh., Kiss., Magyar., (Kiss.), Puncsák., Kovács.,(Tomán.),Benyusz., Aszalós., (Majoros.). Edző: Nagy Gábor.

Levelek: Luksa Z.- Gebri., Nagy., Papp., Bakró., Pásztor., Pekk., Hajdu., Vass., Gulyás., Tóth. Edző: Majláth Sándor.

Gól: Aszalós.2, Kiss.2, Fábián., illetve Gebri. Kiállítva: Balogh. (44. perc). Ifi: 0-6.

Nagy Gábor: – Tíz emberrel is megmutattuk, hogy nem kell leírni ezt a tiszalöki csapatot! Gratulálok a fiúknak, nagyot küzdöttek! További sok sikert a Leveleknek!

Majláth Sándor: – A lelkes hazai csapat megtört minket a második félidőben.

Kemecse-Kállósemjén 2-0 (2-0)

Kemecse, 100 néző, v.: Éva I.

Kemecse: Péter M.- Szűcs, Bárány, Márton, (Bárdos.), Brondics, Szathmári S., (Lukács.), Szaffián, Hokk, Deme., Balázsi, (Szathmári D.), Sándor. Edző: Resán Attila.

Kállósemjén: Árpád- Erdei, Marozsán, Kóth, Mészáros, Hamza, Szabó, (Páll.), Mészáros, Vass, (Lábas.), Docsa.,
(Mészáros.), Bencs. Játékos-edző: Mészáros Ákos.

Gól: Sándor D. (11-esből), Márton P. Ifi: 5-0

Resán Attila: – Az első félidőben tetszetős jó játékkal megszereztük a meccs két gólját. A második félidőben beleszürkültünk a Kállósemjén diktálta falusi fociba.

Mészáros Ákos: – Egyoldalú játékvezetés mellett, az ellenfél helyzet nélkül nyerte meg a mérkőzést.