Kisvárda Master Good SE – Többszöri felzárkózás, pontszerzés nélkül

Kisvárda Master Good SE vs. Siófok KTC
Kisvárda Master Good SE vs. Siófok KTC - © Fotó: Janics Attila
Kisvárda – Jelenleg még úgy tűnik, hogy a Siófok jobb erőkből álló csapat, mint a Kisvárda Master Good SE, így a házigazda pont nélkül maradt a szombat esti bajnoki mérkőzésen.

A várdaiak többször is felzárkóztak, a második félidő elején sikerült kiegyenlíteni, de aztán a Siófok villámgyorsan ellépett négy találattal. Ez nagyjából el is döntötte a mérkőzést, főként, hogy a végjátékot a vádlisérülést szenvedett Triscsuk Krisztina nélkül vívta meg a KKC.

Dr. Kósa Jenő orvos elmondása szerint izomgörcsről volt szó, így a válogatott keretbe is meghívott baloldali átlövőre nem vár hosszú kihagyás.

NB I, női: 7. forduló

Kisvárda Master Good SE–Siófok KTC 26–31 (14–16)

Kisvárda, 1100 néző, v.: Bonifert, Oláh V.

Kisvárda: Triffa – Orbán A. 1, Umanec 2, Hakunova 2, Milanovic-Litre 4, Triscsuk 6, Rocha 5. Csere: Dzsukeva, Balog J. (kapus), Dmitrovics 3, Radojevics. Szabó V. 2, Katona F. 1. Szakmai igazgató: Mátéfi Eszter.

Siófok: Dedu – Böhme 2/1, Janjusevics 3, Nze Minko 7/1, Jezic 1, Damjanovics 7, Aoustin 3. Csere: Szemerey (kapus), Mazák-Németh, Gnabouyou 1, al-Gaui 3, Such 4. Edző: Lars Rasmussen.

Az eredmény alakulása, 6. perc: 1–2, 10.: 4–3, 13.: 5–7, 17.: 6–10, 22.: 9–14, 29.: 14–15, 32.: 16–16, 35.: 16–19, 39.: 17–22, 43.: 20–23, 46.: 20–25, 55.: 26–29.

Kiállítások: 10, illetve 8 perc. Hétméteresek: 1/0, illetve 4/2.

Mátéfi Eszter: – A ki nem kényszerített hibák miatt rohannunk kellett az eredmény után, és az ellenfél gyors indításait sem tudtuk megakadályozni, így pont nélkül maradtunk. Remélem, hogy Triscsuk Krisztina sérülése nem súlyos.

Lars Rasmussen: – Nagyon jó csapatot sikerült legyőznünk, aminek nagyon örülünk. Győzelmünket valamennyire beárnyékolja Triscsuk Krisztina sérülése, bízom benne, hogy nincs komoly baja. Büszke vagyok a csapatomra.