Lelték meglelték a góllövő cipőjüket

A kék mezes rakamaziak – az Ibrány után – ezúttal a Tiszavasvárival játszanak
A kék mezes rakamaziak – az Ibrány után – ezúttal a Tiszavasvárival játszanak - © Fotó: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Szerdán nyolc meccset játszottak, hét végén igazi nagyüzem lesz a megyei felkészülési tornán.


Szerdán újabb mérkőzéseket a játszottak Grain Seeds műfüves felkészülési tornán. Az nem meglepetés, hogy potyogtak a gólok, a Pátroha például tizennégyet vágott a megyei harmadosztályban szereplő Anarcsnak. Az viszont már figyelemre méltó, hogy a pátrohai együttesben felbukkant Gombkötő Sándor kétszer is betalált, ebből sejthető, a Demecser játékos-edzője akár válthat is… Nála is eredményesebbnek bizonyult a Lelt-legénység támadója, Borbély László, aki hatszor köszönt be az ominózus találkozón.
A hét végén ismét igazi nagyüzem lesz, a négy helyszínen további összecsapásokat rendeznek.

KM

Labdarúgás
Grain Seeds műfüves felkészülési torna, a hét végi menetrend

Nyíregyházi csoport, Filo sportpálya
Szombat
Rakamaz–Tiszavasvári, 10. Kemecse–Apagy, 12.
Vasárnap
Nagykálló–Újfehértó, 12. Levelek–Kálmánháza, 14. Napkor–Nyíribrony, 16.

Kisvárdai csoport
Szombat
Tuzsér–Nyírkarász, 10. Újdombrád–Ladányi TC, 12.
Vasárnap
Mándok–Tiszakanyár, 10. Gégény–Pátroha, 12.

Nyírbátori csoport
Szombat
Mátészalkai MTK–Nyírgyulaj, 12. Nyírcsaholy–Biri, 14. Nyírbéltek–Nyírvasvári, 16.
Vasárnap
Baktalórántháza–Nyírmeggyes, 10. Encsencs–Mérk-Vállaj, 12. Nagydobos–Nyírbátor U19, 14.

Tarpai csoport
Szombat
Vámosoroszi–Fehérgyarmat, 10. Milota–Gergelyiugornya, 12. Fehérgyarmat II.–Sonkád, 14.
Vasárnap
Tiszakóród–Csengersima, 12. Barabás–Tarpa II. 14. Beregdaróc–Csenger, 16.

Szerdai eredmények

Balkány–Kótaj 4–1 (4–0)
Gól: Ohár, Ádám D., Csehil, Gelsi L., illetve Rácz R.

Újfehértó–Kállósemjén 7–4 (4–1)
Gól: Tóth Sz. 3, Petics 3, Mogyorósi, illetve Marozsán M. 2, Szabó I., Páll J.

Nyírmeggyes–Nagyecsed 2–2 (1–2)
Gól: Nemes Z., Török G., illetve Marinas 2 (egyet 11-esből)

Mérk-Vállaj–Vaja 5–3 (1–3)
Gól: Petrohai L. 2, Petrohai Gy. 2, Demeter S., illetve Sándor A., Kerekes M., Sipos J.

Tiszakanyár–Gyulaháza 3–2 (1–1)
Gól: Terjék Z., Rézinger B., Vicickó, illetve Bombera M., Tóth D.

Pátroha–Anarcs 14–0 (7–0)
Gól: Borbély L. 6, Gombkötő S. 2, Savron 2, Boda R., Balogh T., Molnár V., Rácz S.

Fehérgyarmat–Austria Juice-Vásárosnamény 2–3 (0–1)
Gól: Istenes E., Vajda A., illetve Bancsi, Lizák, Fejes J.

Csengersima–Jánkmajtis 3–2 (2–0)
Gól: Kerekes M., Volkán R., Rosu, illetve Balogh S. 2



Nagyecsed.
SZON.HU






hirdetés