boon-sportoldal

2008.05.11. 21:19

Senye nyerte a szomszédrangadót

<p>A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának vasárnapi mérkőzésein csupán egy idegenbeli siker született, míg a Bükkábrány 0-3-ról egyenlített.</p>

Hernádkércs – Bogács 2-4 (0-1)
Hernádkércs, 100 néző, v.: Oscsenda.
Hernádkércs: Hornyák – Erős, Juhász, Mika (Bodnár N.), Burai, Bodnár R., Kostyánszki, Matisz, Pocsai, Csicsirkó, Bodnár V. Edző: Hórász Béla.
Bogács: Bencsik – Varga (Huszár), Pető, Derda, Nyeste (Bóta), Petrik, Jablonkai, Dudás, Fehér (Árvai), Pintér, Tóth. Csapatvezető: Papp Sándor.
G.: Matisz, Kostyánszki, ill. Pintér (2), Tóth, Bóta. Jók: senki, ill. Bencsik, Pintér. Ifi: 0-3.
Hórász Béla: – Amíg helyzeteinket nem tudjuk berúgni, nem nyerhetünk. A fejekben kell rendet teremteni, mert ennek nem lesz jó vége. Köszönjük ,,szurkolóink" biztatását.
Papp Sándor: – Az idény leggyengébb játékával sikerült nyernünk először idegenben, a többit pedig gyorsan felejtsük el.

Sajószöged – Nyírjes-Szirma 3-1 (1-1)
Sajószöged, 100 néző, v.: Horváth.
Sajószöged: Bán (Sztankó) – Szokol, Vass, Gulyás, Dudás, Hegedűs, Hajnal (Stegerán), Kondor, Lengyel, Juhász, Mangel (Molnár G.). Szakosztályvezető: Ládi Balázs.
Nyírjes-Szirma: Takács – Benke, Tóth, Jakab Sz., Krajnyák, Gáspár (Gulyás), Gergely (Jakab D.), Buczkó, Szilágyi, Forgács, Bukovenszki (Orosz). Edző: Adonics István.
Kiállítva: Szilágyi. G.: Dudás (2), Hegedűs, ill. Krajnyák. Jók: Dudás, Vass, Gulyás, Hegedűs, Lengyel, ill. Tóth. Ifi: 2-2.
Ládi Balázs: – Ellenfelünknél fajsúlyosabbak, a szalmaszálnál könnyebbek voltunk, így továbbra is belekapaszkodunk. Első hazai győzelmünk remélem nem pünkösdi királyság volt.
Adonics István: – A játékvezető már a negyedik percben eldöntötte a mérkőzést, 86 perc nagy előny. Gratulálok az ellenfélnek.

Sajósenye – Sajóvámos 2-0 (0-0)
Sajósenye, 250 néző, v.: Schnek.
Sajósenye: Molnár – Németh, Balogh T., Czakó, Tóth, Janó, Apostol, Balogh R. (Varga A.), Sugár, Komjáti, Illés (Szögedi). Edző: Takács István.
Sajóvámos: Somodi – Varga L., Glonczi, Dr. Hajkó, Körtvélyesi G., Körtvélyesi L. (Kasvinszki), Farkas, Váradi (Kónya Zs.), Mohácsi, Tóth, Kállai (Asztalos). Edző: Fischer Csaba.
G.: Németh, Varga A. Jók: az egész csapat, ill., Farkas, Glonczi, Varga L., Dr. Hajkó. Ifi: 1-8.
Takács István: – Jó játékvezetés mellett, sportszerű mérkőzésen, a szomszédvárak csatájából most mi kerültünk ki győztesen. Köszönöm a játékosoknak.
Fischer Csaba: – A második félidő elején eldönthettük volna a mérkőzést. Ezt követően kaptunk egy szerencsétlen gólt, majd kockáztattunk, és jött a második. Kérem a szurkolóinkat, hogy ne szidják a játékosainkat. Gratulálok a hazaiaknak.

Emőd – Tiszapalkonya 5-0 (1-0)
Emőd, 200 néző, v.: Sipos.
Emőd: Szvercsok – Teleki, Tarnóczi, Török, Kozma, Schmidt (Petruska), Urbán (Vass), Veres, Vitárius (Szőlősi), Ivánkai, Lakatos. Edző: Toperczer Tibor.
Tiszapalkonya: Serki – Barna D., Vámosi, Bolykó (Csipi), Gellérfi (Kovács), Kiss, Bakó, Kosina (Gyükér), Hangácsi, Huszár, Mátyás. Edző: Imre Gyula.
G.: Ivánkai (4), Vass. Kiállítva: Mátyás (90.). Jók: Ivánkai (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Vámosi. Ifi: 2-0.
Toperczer Tibor: – Második félidei gólratörő játékunk meghozta a megérdemelt sikert.
Imre Gyula: – Nyolc nap alatt két győzelem(!), a második félidőre fejben és erőben is elfáradtunk. Gratulálunk az ellenfélnek.

Bükkábrány – Mezőkeresztes 4-4 (0-3)
Bükkábrány, 400 néző, v.: Rendek.
Bükkábrány: Jaksi – Kerekes, Palcsák, Nagy, Szeghő, Gyöngy I., Béres, Gyöngy V., Tóth, Rémiás, Murányi. Edző: Rémiás Róbert.
Mezőkeresztes: Gulyás – Vaszilkó, Búzás, molnár, Takács, Kiss J., Boros, Ujj, Izsóf, Kiss G., Kiss L. (Pásztor), Szikszay. Edző: Czerva Zoltán.
G.: Murányi (2), Nagy, Béres, ill. Takács (2), Ujj, Kiss L. Jók: Murányi, Gyöngy I., Gyöngy V., Nagy, ill. Vaszilkó, Takács, Boros, Molnár. Ifi: 1-6.
Rémiás Róbert: – Kár volt az első félidőért.
Czerva Zoltán: – Álomszerű első félidő után a második félidőben rutintalanságunknak és figyelmetlenségünknek köszönhetően elbuktunk nagyon fontos két pontot.

INFOLINE: Ináncs visszalépése miatt Szentistván csapata szabadnapos volt.