haon-sportoldal

2011.12.18. 21:32

A DHK túlságosan is jótékonykodott ma este Debrecenben

Jégkorong - A Debreceni Hoki Klub idei utolsó találkozóján meglepő vereséget szenvedett hazai pályán a Vasas HC-tól.

Jégkorong - A Debreceni Hoki Klub idei utolsó találkozóján meglepő vereséget szenvedett hazai pályán a Vasas HC-tól.Történt mindez úgy, hogy az első 20 percben már 2 góllal is vezettek a debreceniek, amit a Vasas a második játékrészben a maga javára fordított, és egy gólos vendég előnnyel várták a csapatok a befejező harmadot (3-4). Ott aztán az egyre jobban játszó fővárosiak eldöntötték a találkozó sorsát, és megérdemelt győzelmet arattak a kissé álmosan játszó listavezető otthonában.

Debreceni HK - Vasas HC 3:7 (2:0, 1:4, 0:3)