HAON Sziréna

2012.09.02. 20:47

Téglás egyetlen Intézménye a Baptista Szeretet Szolgálat fenntartásába került

Téglás - A II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola És Művészeti Alapfokú Intézmény Téglás város egyetlen iskolája a Baptista Szeretet Szolgálat fenntartásába kerül 2012 szeptember 01-től. /jelenlétük településünkön 20-30 fő/

Téglás - A II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola És Művészeti Alapfokú Intézmény Téglás város egyetlen iskolája a Baptista Szeretet Szolgálat fenntartásába kerül 2012 szeptember 01-től. /jelenlétük településünkön 20-30 fő/Történt ez annak ellenére, hogy a képviselő testület május 31-ig, a jogvesztő határidőig, csak az intézmény átadásáról döntött. Az intézmény megszüntetéséről 2012 július 23-i ülésén döntött, mellyel törvénysértést követett el, a Veszprémi Törvényszék ítéletének indoklását olvasva az ajkai Iskola ügyben hozott döntését figyelembe véve. Kérdezem, ami Veszprém megyében törvénysértés, Hajdú-Bihar megyében miért nem az?

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!