Nyíregyházi Egyetem

2019.06.29. 20:20

Sikeres záróvizsgát tett hallgatók a Nyíregyházi Egyetemen

A következő hallgatók tettek sikeres záróvizsgát a Nyíregyházi Egyetemen 2019 júniusában.

FELSŐOKTATÁSI SZAKKÉPZÉS

CSECSEMŐ- ÉS KISGYERMEKNEVELŐ

Négyesi Renáta

GAZDÁLKODÁSI ÉS MENEDZSMENT

Bakos Diána

Bartha Balázs

Botos Emilia

Bunya Benjamin

Dolhai Dóra

Erdősi Tünde

Fülöp Dominik

Honvéd Renáta

Ilyés Emese

Jécsák Fruzsina

Kántor Bernadett

Kövér Szilvia

Lázár Nikoletta

Makkai Réka

Murguly Regina

Piros Kinga

Pristyák Bettina

Sebestyén Lúcia

Stremler Péter

Szalai Brigitta

Volosóczki József

KOMMUNIKÁCIÓ ÉS MÉDIA (KOMMUNIKÁTOR)

Németh Péter

MEZŐGAZDASÁGI ÉS ÉLELMISZERIPARI GÉPÉSZMÉRNÖK

Bogacsovics Richárd

Czagány Zoltán

MEZŐGAZDASÁGI MÉRNÖK

Berecz Ágnes Nóra

Fedor Levente

Gerzsenyi Bence

Ivány Roland

Tukacs Zita

SZOCIÁLIS ÉS IFJÚSÁGI MUNKA

Kerepesiné Simon Gyöngyi

TURIZMUS-VENDÉGLÁTÁS

Árki Bettina

Bencsik Erika

Czifra Kamilla

Czinke István

Füleki Patrícia

Gyüre Dávid

Herczku Martin

Kalina Lilla

Megyesi Balázs

Nagy Lívia

Nyisztor Edit

Ónodi László

Pál Bianka Tímea

Paluska Eszter

Petró Gergely

Szabó Evelin Erzsébet

Szilvási Tímea

Tamás Zsolt

Tóth Máté

Vangor Alexandra

ALAPKÉPZÉS (BA, BSc)

BIOLÓGIA

Bátori Diána

Lechner Anita Ilona

Nagy Ádám

Popovics András

Szedlár-Baksa Bernadett

Veres Ágnes

CSECSEMŐ- ÉS KISGYERMEKNEVELŐ

Alagi Melitta

Baksa Rita

Baloghné Marcsek Katalin

Bélteki Rita

Bodnár Fruzsina

Borbély Brigitta

Czipa Ágnes

Czirják Adél

Csilya Enikő

Dajkáné Fábián Enikő

Dobi Sándorné

Ferenczi Nóra

Furkóné Sarkadi Rita

Gombosné Kulcsár Edina

Hajdu Eszter

Halász Bernadett

Hamzáné Paszternák Andrea

Harcsáné Tarcsa Erzsébet

Hegyes Ilona Zsanett

Horváth Mónika Katalin

Illyés Lívia

Incze Andrea

Jakab Ferencné

Jánváriné Somogyi Csilla

Jóniné Nagy Renáta Nikoletta

Kállai-Kovács Nóra

Kálmándiné Oláh Renáta

Kanyári Liza

Kendi Emese

Király Csilla

Kiss Krisztina

Klubert Petra

Kontigné Janóczki Katalin

Kosztyú Erzsébet Ida

Kovácsné Kovács Renáta

Kovács-Szilágyi Henrietta

Kovics Evelein

Köbliné Szabó Orsolya

Kurcz Nóra

Kurucz Renáta

Lami Rebeka

Lengyel Evelin

Lippa Adrienn

Márton Nikolett

Máténé Bajnay Eszter

Mátyás Enikő

Molnár Krisztina

Moraveczné Molnár Melinda

Móréné Tóth Ágota

Nagy Ágnes Ida

Nagy Anikó

Nagy Ramóna

Nagyné Dócs Edit

Nascsó Renáta

Nyilas Stella

Nyíri Ágnes

Oláh Zsófia

Orgován Vivien

Pataki Ildikó Enikő

Petrikovics Polett

Rácz Enikő

Rácz-Pádár Alexandra

Rakaczki Loretta

Skorcovné Péter Veronika

Somogyi Gyöngyi

Szabó Anikó

Szabó Szilvia

Szántó Tamásné

Szekeres Judit Zita

Szuchánszki Zsófia

Tamásné Bihari Andrea

Tarcsa Erika Katalin

Tóth Sándorné

Tóthné Molnár Zsuzsa

Türk Barbara

Ungváriné Fehér Ilona Mária

Uszkay Szilvia Evelin

Valter Gabriella

Varga Eszter

Varga Nikolett

Varga Szabina

Vargáné Kiss Szilvia

Vecseiné Tóth Valéria

Verdes Lászlóné

Veres Zsoltné

Villás Viktória Ágnes

Zomborszkiné Hován Tünde

FÖLDRAJZ

B. Szabó Norbert

Csurka László

Dicső Gábor

Horváth István

Kocsis Péter

Mekes László

Molnár-Mészáros Nóra

Rubóczki Tibor

Simon Dóra

Szalacsi Szabolcs Zsolt

Tóth Árpád

Varga Tamás Miklós

Zsiga Ferenc Zsolt

GAZDÁLKODÁSI ÉS MENEDZSMENT

Aranyász Tamás

Bíró Tamás

Csástyu Lilla

Jekő Tamás

Kerekes Nóra

Kissné Czibere Csilla

Kovács Eszter Judit

Kusnyerik András

Makszim Gergő

Maros Judit

Mudra Péter

Róka Zsolt

Tóth Levente

Varga Dóra

Varga Gergely László

GÉPÉSZMÉRNÖKI

Demeter István

Rohály Lénárd

Sebestyén Zsolt

KÉPI ÁBRÁZOLÁS

Aszalós Abigél

Bódi Bianka Tímea

Brassói Péter

Dremák Nikolett

Horváth Brigitta

Kósa Alexandra

Madar Lili Adrienn

Nahaj Nikolett Éva

Oláh Boglárka

Oláh Henrietta

Szabó Brigitta Jázmin

Szanyi Dominika

Szeginé Pogány Adrienn

Szkibák Enikő

Takács Ádám

Tóth Márton

Ujvári Anna Lea

Vadas Dominika Vivien

KÖZLEKEDÉSMÉRNÖKI

Csabai Péter

Kondor Máté

Rédei László

MEZŐGAZDASÁGI ÉS ÉLELMISZERIPARI GÉPÉSZMÉRNÖKI

Madarász Alexandra

MEZŐGAZDASÁGI MÉRNÖKI

Béresné Asztalos Edit Anikó

Csizmár Tünde

Ferencz Kitti

Horváth Zsolt Bence

Kunné Kiss Alíz

Tisza Tibor

Tóth Norbert

Valaszek Péter

Veress Gábor

PROGRAMTERVEZŐ INFORMATIKUS

Dajka Csaba

Frecska János

Kiss Dominika

Pálfi Máté Gergely

Poósz Márk

SPORTSZERVEZŐ

Bodó Fruzsina

Ferenc Máté

Herczeg Evelin

Kalapos Dávid

Király Szabina

Kokinda Nikoletta

Konyhás Tímea

Kovács Dorina

Lukács Bence

Mikáczó Zsuzsanna

Németh Cintia

Nyíregyházi Gábor

Pál Patrik

Sándor Kristóf

Sárai Ádám

Stekler Attila

Szentpéteri Barbara

Szöllősi Zsuzsanna

Ujj Bence

Veres Amarilla

SZOCIÁLPEDAGÓGIA

Gulyás Renáta

Harsányi Fruzsina

Janecskóné Nagy Renáta

Seres Tímea

TANÍTÓ

Balla-Dancs Éva

Balogh Jenifer

Barabás Sámuel

Bardi Boglárka

Bunna Istvánné Paládi Mónika

Csiszár Klára

Csoma Anita

Dévényi Erzsébet Ildikó

Gáva-Homér Judit

Hajdu Alexandra

Kállai Ivett

Kardos Csilla

Király Laura

Kovács Dorina Emőke

Kovács Viktória

Lakatos Flóra Ágnes

Ling Enikő Gabriella

Lipták Lászlóné

Márta Mariann

Nagy Ilona

Oláh Ágnes

Papp Mariann

Poncsák Vivien

Sajtos Lívia

Sári Nikolett

Sipos Anna Barbara

Szabó Annamária

Szabó Lilla

Szabó Viktorné

Szaniszlóné Szakács Andrea

Szokol Emese

Talai Fanni

Vajóczki Andrásné

Vargáné Balogh Mariann

TESTNEVELŐ-EDZŐ

Borbély Ádám

Boros Bence Tamás

Kacsa János

Krisztián Dóra

Márkus Peónia

Ménfői Michel Zoltán

Nagy Krisztián

Nyári Petra Szilvia

Ricsák Richárd

OSZTATLAN TANÁRKÉPZÉS

BIOLÓGIATANÁR (EGÉSZSÉGTAN) – KÉMIATANÁR

Tócsik István

Zavanyi Gyöngyi

FÖLDRAJZTANÁR – MATEMATIKATANÁR

Szalina János

FÖLDRAJZTANÁR – RAJZ- ÉS VIZUÁLISKULTÚRA-TANÁR

Lantos Katalin

FÖLDRAJZTANÁR – TERMÉSZETISMERET-KÖRNYEZETTAN-TANÁR

Tóth Renáta

FÖLDRAJZTANÁR – TESTNEVELŐ TANÁR

Gaál Izabella

Szőke Barnabás

Tamás Alexandra

FÖLDRAJZTANÁR – TÖRTÉNELEMTANÁR ÉS ÁLLAMPOLGÁRI ISMERETEK TANÁRA

Molnár Judit

INFORMATIKATANÁR – MATEMATIKATANÁR

Tábori Tamara

Tári Péter Pál

INFORMATIKATANÁR – RAJZ- ÉS VIZUÁLISKULTÚRA-TANÁR

Bokor Viktória

Gavallér Márk

KÉMIATANÁR – TERMÉSZETISMERET-KÖRNYEZETTAN-TANÁR

Mester Regina

MAGYARTANÁR – ÉNEK-ZENE TANÁR

Patkovszky Viktória

MAGYARTANÁR – RAJZ- ÉS VIZUÁLISKULTÚRA-TANÁR

Balogh Orsolya

Sántha Dóra

MAGYARTANÁR – TÖRTÉNELEMTANÁR ÉS ÁLLAMPOLGÁRI ISMERETEK TANÁRA

Simon Zoltán

Szálkai Bence

MATEMATIKATANÁR – TESTNEVELŐ TANÁR

Beck Martina Kinga

Szabó Zsuzsa

Vatamány Krisztina Noémi

RAJZ- ÉS VIZUÁLISKULTÚRA-TANÁR – MAGYARTANÁR

Kiss Bettina

RAJZ- ÉS VIZUÁLISKULTÚRA-TANÁR – TÖRTÉNELEMTANÁR ÉS ÁLLAMPOLGÁRI ISMERETEK TANÁRA

Szekeres Viktória

TESTNEVELŐ TANÁR – BIOLÓGIATANÁR (EGÉSZSÉGTAN)

Gonda Viktória Ildikó

Kecskés Evelin

Rábai Bence András

TESTNEVELŐ TANÁR – FÖLDRAJZTANÁR

Beri Károly

Dudás Dániel

Pál Robin

TESTNEVELŐ TANÁR – TERMÉSZETISMERET-KÖRNYEZETTAN-TANÁR

Bánházi Laura

Darabos Erika

Jónás István

Kavalecz Ivett

Nagy Timóteus

TESTNEVELŐ TANÁR – TÖRTÉNELEMTANÁR ÉS ÁLLAMPOLGÁRI ISMERETEK TANÁRA

Varga Gábor

Virág Imre

MESTERKÉPZÉS (MA, MSc)

ANDRAGÓGIA

Ágoston Ildikó

Debreceni Angéla

Forgács-Nagy Emese

Helmeczyné Kiss Edit

Hollósvölgyi Máté

Mártha Nikolett

Nagy Nikoletta

Pásztor Csaba

Pásztorné Széles Andrea

Sándor Edit

Tóth Szilvia

TANÁRI MESTERSZAK SZAKKÉPZETTSÉGE

ANGOL NYELV ÉS KULTÚRA TANÁRA

Áncsán Henrietta

Baloghné Lipták Bernadett

Béda Zsuzsanna

Bur Csilla Ágnes

Csercsáné György Adrienn

Csizmadia Emília

Dr. Csiky Nándor

Dr. Mogyorósi Csilla

Éger Viktória

Gyimesi Tina

Hegedüs György

Hódi Erika

Jeles Attila

Kocsis Anikó

Kormány Hajnalka

Kovács Attila

Kulcsár Istvánné

Mankó-László Alexandra

Petneházy Árpád Zoltánné

Sebőkné Potyók Marianna

Tamaskovicsné Tóth Otilia

Tarkovács Gréta

BIOLÓGIATANÁR

Dr. Bodó Enikő

Hüvös-Récsi Annamária

Lászlóné Gergely Ildikó

Spákné Paráda Andrea

Székely Béla

Türk Ferenc

Vegera Judit

ÉNEK-ZENE TANÁR – MAGYARTANÁR

Kiss Dorottya

FIZIKATANÁR – KÉMIATANÁR

Gálik Tamás

FIZIKATANÁR – MATEMATIKATANÁR

Gróf Eszter

Marjai Zsolt

Mayer Ferenc

Vankáné Pák Nóra

FÖLDRAJZTANÁR

Bányász György

Dráviczki Sándor

Iskiné Frindik Zsuzsanna

FÖLDRAJZTANÁR – TÖRTÉNELEMTANÁR

Biró Sándor

Lukács Zsolt

INFORMATIKATANÁR

Asszonyné Galambos Katalin Anett

Czégényné Fleisz Hajnal Kinga

Csiki Zsolt

Dancs-Koncz Zsuzsanna

Gyüre Zoltán

Hammer Péter

Kakuk Sándor

Kántor Ágnes

Mátyás György István

Nagy Roland

Papp Szabolcs

Petró Gergely

Pokróczné Harangi Márta

Polgár Attila

Zavanyi Jánosné

INFORMATIKATANÁR – CSALÁD- ÉS GYERMEKVÉDŐ TANÁR

Ari Zoltán Bálint

KÉMIATANÁR

Bátyi Sándor

Ditrói Eszter

Kazincziné Kovács Zsuzsanna

Török László

Türkné Bodnár Judit

KÖZGAZDÁSZTANÁR

Dr. Gergely Éva

Dr. Hegedüs László Zsigmond

Gerda István Zsolt

Kozmáné Petrilla Gréta Judit

Oroszné Ilcsik Bernadett

Pankotainé Mohácsi Ibolya

Schmidtné Darvas Dóra

Vámos Anett

Végh Lászlóné Sira Adrienn

MAGYARTANÁR

Bereczkiné Boros Mónika

Bodolainé Pándy Enikő Katalin

Cseke Szilvia Zita

Katkóné Körmendi Dóra

Lőrincz Józsefné

Magyarné Hadzsi Katalin

Tóthné Kasztovszky Édua Réka

MAGYARTANÁR – INKLUZÍV NEVELÉS TANÁRA

Csóra Beatrix Emőke

MAGYARTANÁR – TÖRTÉNELEMTANÁR ÉS ÁLLAMPOLGÁRI ISMERETEK TANÁRA

Borbélyné Gyurcsák Judit

MATEMATIKATANÁR

Darcsi Erika

Jámborné Kovács Erika

Károlyi Enikő Éva

Karsainé Hanusi Erzsébet

Lukácsné Bodzás Edit Henrietta

Tóthné Miholecz Judit

MATEMATIKATANÁR – CSALÁD- ÉS GYERMEKVÉDŐ TANÁR

Papp-Kiss Eszter

MATEMATIKATANÁR – FIZIKATANÁR

Gál Attila Alpár

MATEMATIKATANÁR – PEDAGÓGIATANÁR

Váradi-Miskolczi Mónika

MÉRNÖKTANÁR (GÉPÉSZET-MECHATRONIKA)

Incze Antal

Varga Tibor

NÉPZENE- ÉS NÉPIKULTÚRA-TANÁR

Dr. Szabóné Bugán Ágnes Marianna

PEDAGÓGIATANÁR – MAGYARTANÁR

Mokri-Orosz Bianka

RAJZ- ÉS VIZUÁLISKULTÚRA-TANÁR

Czeczéné Tóth Mónika

Harsányi Hajnalka

Jakubecz Sándor

Oláh Richárd

Pusztainé Istenes Virág

TESTNEVELŐ TANÁR – INKLUZÍV NEVELÉS TANÁRA

Reszler Zsolt

Széchenyi Márton

TESTNEVELŐ TANÁR – PEDAGÓGIATANÁR

Jobbágy René

TESTNEVELŐ TANÁR – TÖRTÉNELEMTANÁR

Varga Tamás

TÖRTÉNELEMTANÁR ÉS ÁLLAMPOLGÁRI ISMERETEK TANÁRA

Bacskai János

Balázs Anita

Bodnárné Kiss Marianna Ildikó

Kelemen Gyula

Ruzsinszki István

Szuhár Eszter Anett

Tóth András Árpád

VIZUÁLIS- ÉS KÖRNYEZETKULTÚRA-TANÁR

Kustár Gábor

SZAKIRÁNYÚ TOVÁBBKÉPZÉS

FEJLESZTŐPEDAGÓGUS

Bakkné Mórucz Henrietta

Béres Lászlóné

Csengeriné Rékasi Brigitta

Erdészné Juhász Margit

File Lajos

Kádár Erzsébet

Koblicskáné Nagy Éva

Márkus Judit

Surányiné Takács Melinda

Szélesné Veres Krisztina

Szendreiné Millner Mónika

Szólláthné Vitányi Viktória

Szőke-Novák Krisztina

Tamás Tímea

Váraljai Csilla

GÉPÍRÁSOKTATÓ

Butykai-Barna Adrienn Zsuzsanna

Feketéné Földesi Judit

Kaponyásné Gerák Tünde

Kocsis-Kis Anikó

Polgár Andrea

Stefanik Anita

Subicz Zsuzsanna

Szilágyiné Ács Rózsa

KÖRNYEZET- ÉS VÍZGAZDÁLKODÁSI SZAKMÉRNÖK

Dráviczki Sándor

Emődi Emese

Poór István

Szabó Norbert

Szalóki Csaba

Törösné Molnár Noémi Katalin

Végső Bence

LÉGIKÖZLEKEDÉSI-HAJÓZÓ SZAKMÉRNÖKI

Deák Péter

György Gergely

László Gábor

Mészáros Bendegúz

Wágner Szilárd Balázs

MÉRNÖK-KÖZGAZDÁSZ

Lakatos Balázs

MUNKAVÉDELMI

Aranyos Gábor

Bajusz István József

Balogh Imre

Bráz Gábor

Gálné Szász Vivien

Hári László

Kapás Milán Gábor

Kelemen Gergő

Kissné Vaskó Gabriella

Kovács Dániel

Kovács Kálmán

Krusóczki Zsolt

Pető Gábor

Zubály Magdaléna

MUNKAVÉDELMI SZAKMÉRNÖK

Balázsi Csaba

Bencze József

Kiss András

Makkai Zoltán

Pethő Tibor

Rácz Viktória

Szabó Sándor

Szelekovszky György

Takács Tibor

Tóth Roland

PEDAGÓGUS SZAKVIZSGA

Áncsán Henrietta

Balla Viola

Bíróné Varga Tünde

Bugya Ferenc

Csabainé Kocsis Judit

Cservák Katalin

Csonka Judit Ildikó

Edőcsény Levente

Gosztola Ferencné

Görömbeiné Pompár Erzsébet

Gyurikovits Andrea

Herman-Szinyei Andrea

Ilyés Gábor Zsolt

Joó Anita

Kantulyné Kalán Anita

Kánya Krisztina Zsuzsanna

Köröskényi Adrienn

Mosolygóné Tóth Katalin

Nagy-Lakatos Adrienn

Orbán Irén

Papp Erika

Pázmándi Erika

Polányiné Szilágyi Erzsébet

Pusztai Noémi Valéria

Sebőkné Potyók Marianna

Soósné Fosztó Andrea

Szigetfalvi Melinda

Tamás Andrea

Tóthné Hollóka Éva

Tóthné Tulipán Ibolya Ágnes

Zsurek Edina

TÁRSADALOMTUDOMÁNYI ÉS GAZDASÁGI SZAKFORDÍTÓ ÉS TOLMÁCS

Dr. Serfőző Andrea

TELEPÜLÉS- ÉS TERÜLETFEJLESZTÉSI MENEDZSMENT

Boldizsár Anita

Czentye Dóra

Éles Róbert

Király Bence

Matusz Ildikó

Szekeres Katalin Éva

Tislér Bernadett

Varga-Czine Beatrix

TŰZVÉDELMI SZAKEMBER

Takács Tivadar

Vida Zoltán Tibor

TŰZVÉDELMI SZAKMÉRNÖK

Bayer József

Dr. Zákányi Balázs Zsolt

Gergely Tamás

Kékesi Szilárd János

Koczor Tamás

Kovács Péter

Mandrik István

Molnár Zsolt

Nagy Csaba

Nagy Tibor

Szendi Sándor

Varga Tamás

 

Ezek is érdekelhetik