Futsal NB II.

2023.03.07. 09:38

Nagy sikert arattak a csengeri futsalosok

Hétfőn befejeződött a futsal NB II. alapszakasza. Mindhárom csapatunk győzelem után várhatja a rájátszást.

A rangadót és az alapszakaszt is megnyerte a Csenger

Fotó: Lőrincz Zsolt

Az egész bajnokságban remeklő Csenger Futsal a Tiszaföldvár együttesét fogadta. Mindkét gárda az első helyre hajtott, a hazaiak egy pont előnyből várták a mérkőzést. Kiegyenlített első félidő után a vendégek már 6–4-re vezettek, az utolsó 12 percben aztán hengereltek Mándi Lászlóék és óriási győzelmet aratva megnyerték az alapszakaszt.

Győzött a Gyulaháza is, valamint sorozatban harmadik sikerét jegyezte a Nyírség FC.

Felső- és alsóházi rájátszással folytatódik a bajnokság. Az első hat gárda a feljutást érő bajnoki címért küzdhet, az utolsó öt csapat a kiesés elkerülésért harcol.

Futsal: NB II., Keleti csoport, 22. (záró) forduló
Csenger Futsal–Tiszaföldvár 10–7 (3–3)
Csenger, v.: Szűcs, Juhász.
Csenger: Makay – Mándi, Bakó, Lengyel, Zán. Csere: Cséke, Fejes, Barcsay, Bence, Balogh P., Balogh Á., Gaál, Bodó. Edző: Szilágyi Sándor. Gól: Mándi 4, Barcsay 2, Lengyel, Gaál, Bodó, Bakó, illetve Ficsor, Sindel 2-2, Benedek, Juhász, Makay (öngól). Kiállítva: Székely (27.), Balla (40.).

Gyulaháza–MEAFC 10–6 (3–2)
Gyulaháza, v.: Szabó, Vilmányi.
Gyulaháza: Kasza – Kozma, Illés, Szabó R., Lakatos. Csere: Bardi, Galambos, Csépke, Berec, Koszta, Bunkóczki. Edző: Bardi Gábor. Gól: Lakatos 6, Illés 2, Szabó R., Galambos, illetve Szabó B., Farkas 2, Moroncsik.

Szeged–Nyírség FC 3–6 (2–0)
Domaszék, v.: Urgyán, Kondákor.
Nyírség: Budaházi M. – Tóth Á., Tóth E., Budaházi L., Pekk. Csere: Kovács, Kósa. Játékos-edző: Tóth Erik. Gól: Albert 2, Kis, illetve Tóth E., Tóth Á., Pekk 2-2.