Kikapott a Kisvárda II.; a 96. percben egyenlített az Eger a Sényő ellen

Tiszaújvárosban szenvedett vereséget a piros mezes Kisvárda II.

Labdarúgás: NB III., Észak-keleti csoportforduló, 13. forduló

Tiszaújváros–Kisvárda II. 2–1 (1–0)
Tiszaújváros, Sportcentrum, v.: Németh.
Tiszaújváros: Herceg – Farkas M., Bussy (Vitelki B., 69.), Papp F., Ivánka, Valkay (Vajda C., 56.), Varjas, Tóth S., Tóth B., Oláh B. (Kollár, 76.), Nagy D. Edző: Vitelki Zoltán.
Kisvárda II.: B. Ponomarenko – Kozacsuk, Rubus, Osztrovka (Bíró R., a szünetben) – Bliznjuk (Pongó-Dankai, a szünetben), N. Ponomarenko (Zizics, 90.), Szirota (Benko, 72.), Sikorszki – Simon M., Ésik Á. (Kancsij, 83.), Honcsar. Edző: Gerliczki Máté.
Gól: Tóth (37.), Honcsar (57. – 11-esből, 1–1), Nagy (84., – 11-esből).
Gerliczki Máté: – Sajnálom a fiúkat, mert nem érdemeltünk vereséget. A második játékrészben lényegesen jobban játszottunk az ellenfelünknél, ötletesen és kifejezetten jól fociztunk, úgyhogy a döntetlen az jóval reálisabb lett volna.

Eger SE–Sényő FC Selyem-Ber 1–1 (0–0)
Eger, Szentmarjay Tibor Városi Stadion, v.: Dévényi.
Eger: Bukrán – Dulló, Vajda (Balázs, 62.), Zvara (Nagy-Kolozsvári, 80.), Jónyer (Gíber, 62.), Nagy, Debreceni, Jacsó (Németh, 80.), Kispál, Kovács (Géringer, 74.), Juhász. Edző: Lázok János.
Sényő: Szondi – Márton, Erdei, Sárosi, Farkas (Vámos M., 69.), Lizák (Kapacina K., ), Szokol, Vámos G. (Schmidt, 80.), Úr, Kapacina, Szopkó (Klepács, 62.). Edzők: Fiumei Viktor és Imrő László.
Gól: Nagy-Kolozsvári (97.), illetve Kapacina V. (85. – 11-esből).
Imrő László: – Hajtós, jó iramú meccs volt. Egy nagy helyzetünk adódott a második félidőben, illetve egy gólt is szereztünk. Az ellenfelünk az utolsó utáni pillanatban énekelte ki a sajtot a szánkból.

További eredmények: DVSC II.–DEAC 4–1, Cigánd–Tiszafüred 3–1, Putnok–DVTK II. 4–0, Salgótarján–Újpest II. 4–0, Karcag–REAC 3–0, Gyöngyös–Hatvan 1–1.

1. Putnok  13 11 2 - 39-10 35
2. Cigánd 13 8 4 1 25-6 28
3. Kisvárda II. 13 7 4 2 23-15 25
4. DVSC II. 13 7 3 3 29-17 24
5. Tiszaújváros 13 6 2 5 23-18 20
6. Újpest II. 13 6 1 6 22-25 19
7. DEAC 13 5 4 4 19-20 19
8. Karcag 13 5 3 5 22-19 18