Vármegyei foci

2023.10.08. 19:55

Krisztofer fél óra alatt lerendezte a litkieket

Már csak az ugornyaiak veretlenek és csak a pártohaiak nyeretlenek.

A  vármegyei második vonal  2. csoportjában mind a hét meccset vasárnap játszották. Egy sorozat véget ért, mert a baktai csapat már nem veretlen. Az első félidőben még vezettek a vajaiak ellen, ám szünet után a vendégek négy perc alatt egyenlítettek, majd fordítottak. Ráadásul a ráadásban a hazaiak piros lapot is kaptak. Így már csak az ugornyaiak veretlenek, akik az első félidőben lezárták a meccset Fényeslitkén. A prímet a fél óra alatt négy gólig jutót Hadadi Krisztofer vitte..

Jékén és Veresmarton egyaránt négy-négy gólt láthattak a drukkerek, mindkét meccsen döntetlen született aminek a vendégek, nevezetesen az ajakiak és főként a pátrohaiak örülhettek jobban. Üröm az örömben: a csereként beállt kapust a hajrában kiállították.

Gyulaházán negyedóra elteltével kialakult a végeredmény, mégpedig a a vendég Galambos Bence jóvoltából. A duplázással három pontot kasszírozhattak az újdombrádiak.

Nagy lehetett az öröm a ladányiaknál, hiszen Nyíribronyban – a hazaiak piros lapot is kaptak a ráadáésban - nyert a csapat és ezzel megszerezte az első győzelmét. Már csak a pátrohaiaknak nincs az első oszlopa győzelmi oszlopban strigulája. Záhonyban a hazaiak négy góllal tartották otthon mindhárom pontot a tuzsériak elleni derbin.

Záhony-Tuzsér 4-1 (3-0)

Záhony, v.: Takács.

Záhony: Mucsicska (Kiss) - Levko A. (Sinkó), Zán, Vicicko, Angyal, Sárkány (Balogh), Gombkötő S., Tar, Levko D., Gombkötő II. Z. (Lupcsa), Gombkötő I. Z. Játékosedző: Gombkötő Sándor.

Tuzsér: Csuka - Orgován (Iván), Vatyuch, Révész B., Nagy, Iván K., Iván I. A., Iván T. (Lakatos), Sajtos (Balogh), Iván II. A., Révész G. (Balogh) Edző: Szabó István.

Gól: Gombkötő II. Z. (6.), Levko D. (6.), Levko A. (21.), Sárkány (86.), illetve Balogh (83.), Ifi: 7-2.

Baktalórántháza-Vaja 1-2 (1-0)

Baktalórántháza, v.: Kondor.

Baktalórántháza: Molnár - Maleskovits, Kovács (Molnár), Soltész (Szarka), Zakor G., Hatházi, Lakatos I., Kasza, Zakor J., Pataki, Zámbori. Játékosedző: Molnár Levente.

Vaja: Ilyés - Csordás, Kántos, Lakatos T., Jónás (Repelik), Lakatos I., Tóth (Huncsik), Vakarcs (Konrád), Molnár, Simák, Csorba. Edző: Molnár István.

Gól: Maleskovits (35.), illetve Jónás (61.), Lakatos I. (65.). Kiállítva: Hatházi (91.). Ifi: 0-1.

Jéke-Ajak 2-2 (1-2)

Jéke, v.: Tóth.

Jéke: Kovács - Boda (Csépke), Ujj, Szatmári, Homoki (Szabó), Végső Á., Csizmadia, Farkas, Huszti, Kovács (Nagy), Végső Sz. Játékosedző: Boda Tamás.

Ajak: Kovács - Markos (Soós), Iski, Homoki, Csuka, Illés, Hódos (Harakály), Ténai, Horváth, Bakó (Grunda), Meggyesi (Krisztián).Edző: Barati István.

Gól: Farkas (15.), Szabó (82.), illetve Iski (4.), Hódos (25.) Ifi: 2-2.

Nyíribrony-Ladányi TC 2-3 (1-2)

Nyíribrony, v.: Pokoraczki.

Nyíribrony: Himmer – Támba (Kondrák), Papp (Szilágyi), Kiss G., Zsiros, Király (Kiss T.), Csekk, Kantár (Kristófi), Gebri, Badarász, Lakatos. Edző: Papp Tamás.

Ladányi TC: Mészáros – Sajtos (Berecz), Rusznák, Demeter, Kovács (Iván), Feka L. (Oláh), Szilágyi, Farkas ( Demeter), Horváth (Nagy), Győri. Edző: Sajtos András.

Gól: Kiss (44.), Kantár (47.), illetve Feka (6.), Farkas (17.), Nagy (83.). Kiállítva: Csekk (94.). Ifi: 3-1.

Szabolcsveresmart-Pátroha 2-2 (2-1)

Szabolcsveresmart, v.: Bodolai.

Szabolcsveresmart: Bandor - Szarvas, Tara, Kantár, Mohl, Palcsik (Balogh Tibor), Setét (Jónás), Balogh Tamás, Szilágyi (Nagy), Lakatos (Bandor), Kovics. Játékosedző: Bandor József.

Pátroha: Csáki (Pécsi) - Kalu (Fedor), Varga (Matejkó), Mozga (Kóka), Jenei, Blog, Kocsis (Kovács D.), Kovács Sz., Lusánszki, Boda, Fábián. Edző: Lusánszki László.

Gól: Kovács ((4.), Kantár (30.), illetve Balogh (8.), Boda (70.). Kiállítva: Pécsi (86.). Ifi: 0-7.

Újdombrád-Gyulaháza 0-2 (0-2)

Újdombrád, v.: Kósa.

Újdombrád: Tóth - Ponczók (Poór), Bodnár, Kocsi, Hengsperger (Veress), Balla J., Csáki, Bodó (Feka), Tóth Á., Tóth N., Mátrai (Bilecz). Edző: Balla János.

Gyulaháza: Kasza - Bunkóczik, Tóth G. , Dolhai, Tóth D., Galambos, Csépke, Simon (Roskó), Kozma J., Veisz (Kovács), Kozma Zs. (Tóth). Játékosedző: Deák Béla.

Gól: Galambos (1., 15.). Ifi: 0-10.

Fényeslitke-Gergelyiugornya 0-5 (0-5)

Fényeslitke, v.: Rácz.

Fényeslitke: Kromplák - Csáki, Orosi (Miskolczi G.), Fodor , Kovács, Miczák (Koi), Hoksz (Juhász), Miskolczi Á., Nagy (Horváth), Szendrei (Takács), Varga. Edző: Tóth János.

Gergelyiugornya: Csordás - Tóth (Szegedi), Oláh (Danku A.) , Danku J. (Szabó), Mándi, Sebestyén (Lakatos), Illés, Bátyi, Méhész Hadadi, csonka. Játékosedző: Illés Gyula.