„Futballra alkalmatlan” pályán játszott a Kisvárda II. és a Sényő is

Igen nehéz körülmények között játszottak a kisvárdaiak

Labdarúgás: NB III., Észak-Keleti csoport, 15. forduló

Tiszaújváros–Sényő FC Selyem-Ber 1–1 (1–0)
Tiszaújváros, v.: Tóth (Zahorecz, Szabó).
Tiszaújváros: Herceg – Oláh (Kollár, 83.), Bussy (Vajda, 71.), Vitelki B. (Valkay, 85.), Farkas, Tóth S., Papp, Tóth B., Varjas, Nagy, Ivánka. Edző: Vitelki Zoltán.
Sényő: Szondi – Klepács, Márton (Farkas, 62.), Sárosi (Orosz, a szünetben), Lizák (Szopkó, 83.), Schmidt, Szokol, Vámos, Ur, Kapacina V. (Edei, 9.), Vámos. Edző: Fiumei Viktor, Imrő László.
Gól: Oláh (15.), illetve Ur (55. - 11-esből).
Imrő László: – Igazságos eredmény született. Semmilyen játékról nem lehet beszélni, hiszen a pálya talaja ezt nem engedte, inkább a küzdelem dominált a mérkőzésen. Az első félidőben a tiszaújvárosi vezető találatig a hazai csapat dominált, utána mezőnyben folytatódott a játék, a második félidőben az egyenlítő találatunkig ez fordítva volt, majd ismét a mezőnyben folyt a játék. Mindkét csapat játékosainak csak gratulálni lehet, hogy ezen a talajon végig brusztolták a mérkőzést.

Salgótarján–Kisvárda II. 2–0 (1–0)
Salgótarján, v.: Altorjay (Pálinkás, Gergely).
SBTC: Nyirati – Molnár, Sulyok, Kálmán, Palkovics, Tarlósi P. (Dóra, 90.), Nagy, Petrecsko, Horváth (Bogdán, 62.), Klajban (Csáki, 75.), Tarlósi M. (Boros, 62.). Edző: Sebestyén Szilárd.
Kisvárda II.: B. Ponomarenko – Kozacsuk, Rubus, Benko (Szirota, 79.), Bliznjuk, N. Ponomarenko (Szikszai, 56.), Honcsar, Sikorszki, Ésik (Kancsij, 56.), Kristófi, Pongó-Dankai (Bíró, 39.). Edző: Gerliczki Máté.
Gól: Horváth (34.), Tarlósi M. (54.).
Gerliczki Máté: – Futballra totálisan alkalmatlan volt a játéktér! Ehelyett egy kiszorítós és pankráció keveréke alakult ki, amelyben jobbak voltak a hazaiak, egy pillanatig sem volt esélyünk pontot szerezni, ehhez gratulálok nekik. Az azért megnyugtat, hogy lesz ennek a mérkőzésnek egy visszavágója is, ami gondolom, hogy sokkal jobb körülmények között kerül majd megrendezésre, és azon majd mindenképpen szeretnénk megmutatni, hogy hogyan tudunk futballozni. (Forrás: kisvardafc.hu)

További eredmények: Cigánd–Putnok 1–1, Hatvan–REAC 2–0, Karcag–DEAC 0–0, Eger–DVTK II. 0–0, Gyöngyös–Újpest II. 4–3, DVSC II.–Tiszafüred elmaradt.